Rozmiar końcówki jest niesamowity. Gwiazda sportu nie zamierzała ratować – o2

Sumy zarobione przez amerykańskich sportowców przyprawiają o zawrót głowy. Ligi koszykówki, hokeja i futbolu amerykańskiego są uważane za najlepsze na świecie, co znajduje odzwierciedlenie w zarobkach graczy. Wielomilionowe sumy oznaczają, że czasami sportowcy pozwalają sobie na wydatek, o jakim zwykły człowiek mógłby tylko pomarzyć.

Chad „Ochocinco” Johnson należy do sportowców, którzy zbili fortunę na boisku. Emerytowany piłkarz amerykański grał w kilku klubach w najlepszej lidze NFL w latach 2001-2011. Przez całą karierę, oprócz osiągnięć sportowych, udało mu się zgromadzić wielomilionową fortunę. Amerykanin wykonał ostatnio gest, o którym słyszeli internauci na całym świecie.

Emerytowana gwiazda podzieliła się rachunkiem z restauracji na Twitterze. Johnson zapłacił 1024,39 dolarów za posiłek w Stephanie’s w Greensboro w Północnej Karolinie. Co ciekawe, kwota łącznie z ceną dania wynosiła 24,39 USD. Dodatkowy tysiąc dorzucił Amerykanin jako napiwek dla kelnerki. Na dole paragonu znajdowała się również odręcznie napisana wiadomość „Kocham Cię”.

„Hojny człowiek będzie bogatszy”

Opis zdjęcia paragonu na Twitterze jest również istotny w całej historii. Johnson napisał tam, że kierował się słowami z Księgi Przysłów. Po sprawdzeniu wskazanego przez niego fragmentu można przeczytać, że „Człowiek hojny będzie bogatszy, a ci, którzy są zadowoleni z innych, też będą nasyceni”. Hojność emerytowanego sportowca została doceniona przez internautów, którzy chwalili go w komentarzach.

Wielki gest z Twojej strony – podkreślił internauta.

Niesamowity gest hojności – skomentował komentator.

Zobacz też: Tanie wycieczki wakacyjne 2022? Ekspert ujawnia najlepsze daty

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pomoże nam tworzyć lepsze treści.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.