Rozpoczyna się Agro Present. Zapraszamy na stoisko Farmera

Tegoroczny Agro Present będzie wyjątkowy pod wieloma względami. Redakcja Farmera przygotowała dla Państwa szereg atrakcji, zabaw, spotkań z ekspertami oraz pogadanek na tematy związane z maszynami rolniczymi, rolnictwem precyzyjnym i nie tylko. Do zobaczenia na stoisku nr 315 w sektorze E.

Przez cały Agro Present, czyli od piątku do niedzieli, każdy odwiedzający będzie mógł napić się aromatycznej kawy parzonej przez naszego baristę, zrelaksować się w strefie chillout i otrzymać pakiet prezentowy, a to oczywiście nie wszystko!

Od piątku zapraszamy do udziału w Rolnicze Koło fortuny, to świetna zabawa, która co roku przyciąga wielu ludzi i cieszy się niesłabnącą popularnością do ostatnich chwil targów. W grze mogą wziąć udział zarówno duzi, jak i mali, a do wygrania będzie mnóstwo nagród, w tym abonamenty, nagrody specjalne i upominki.

W sobotę o 11.00 zapraszamy na spotkanie z mechanikiem, youtuberem – konstruktorem i budowniczym znanym czytelnikom portalu farmer.pl ciągnik Zduntrac – Mariusz Zdanowski. Spotkanie poprowadzi kierownik działu techniki rolniczej Karol Hołownia. Mariusz opowie nam o postępach prac nad Zduntracem, o tym, co zostało zrobione, a czego nie zrobiono do tej pory, jakie innowacje będą w pojeździe, dlaczego tak jest, a nie inaczej… Zachęcamy również odwiedzających do zadawania pytań pytania do konstruktora. Na najbardziej aktywnych i zainteresowanych czekać będą prezenty.

Projekt Zduntrac - porozmawiajmy o nim na Agro Show

W sobotę o 13.00 Zapraszamy do Debata rolnikaktóra skupi się na rolnictwie precyzyjnym. Nowoczesne technologie coraz śmielej wkraczają w nasze życie. Nawigacja, systemy GPS i stacje pogodowe są w zasadzie normą. Co przyniesie przyszłość? Czy wszystko, co oferują nam firmy, jest konieczne? W jakie nowoczesne technologie warto inwestować? Gdzie zacząć? Czego będą wymagać przepisy w przyszłości? O tym wszystkim porozmawiamy z naszymi ekspertami: dr. inż. Mirosław Czechlowski z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Kamil Wileński – rolnik z Mazowsza, nominowany do nagrody Innowacyjny Rolnik 2022, Mateusz Misiak – youtuber znany w sieci jako Meteo780Krzysztof Gomoll, który zajmuje się ciągnikami dużej mocy w Claas Polska, oraz Jarosław Adamczyk, dyrektor zarządzający 365 FarmNet w Polsce.

Zapraszamy na debatę na temat rolnictwa precyzyjnego na Agro Show

Ile kosztują bilety na Agro Present?

Wstęp na wystawę AGRO SHOW będzie płatny. Bilety na wystawę są już dostępne na platformie ebilet.pl.

CENY BILETÓW:

Przy sprzedaży za pośrednictwem eBilet Polska sp. z o.o. z oo system sprzedaży:

10 zł ulgowy dla młodzieży szkolnej i studentów do 26 roku życia,
15 zł normalny,

Przy sprzedaży na byłym lotnisku w Bednarach:

15 zł zniżki dla młodzieży szkolnej i studentów do 26 roku życia,
20 zł normalny. Wstęp dla osób do 15 roku życia jest bezpłatny.

Jak dojechać na Agro Present?

Międzynarodowe targi Agro Present odbywają się jak zawsze na lotnisku w Bednarach. W nawigacji wpisz:

lotnisko w Bednarach; 62-010 Pobiedziska

Pozycja GPS: 52 32 04 N 17 13 07 E

Do zobaczenia później!

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.