Rywalka Świątek łączy siły z legendą sportu. Mają świetny cel

Osaka ogłosiła założenie Hana Kuma – firmy zajmującej się produkcją scenariuszy i filmów o prawdziwych historiach ludzi. „Ponieważ moja ścieżka była tak inna, otworzyłem oczy na wszystkie niesamowite historie, które nie zostały jeszcze opowiedziane. Historie, które mają charakter globalny, dotyczą różnych kultur i punktów widzenia, ważnych kwestii społecznych” – napisał Osaka na Instagramie.

Jej nowa firma produkcyjna planuje już kilka projektów. Pierwszym z nich jest produkcja filmu dokumentalnego dla New York Instances o Patsy Mink, pierwszej kolorowej kobiecie wybranej do Kongresu USA i autorce Title IX, amerykańskiego prawa zakazującego dyskryminacji płci w szkołach i programach edukacyjnych.

The SpringHill Firm, założona przez gwiazdę NBA LeBrona Jamesa i jego partnera biznesowego Mavericka Cartera – firmę produkującą filmy – pomoże raczkującej firmie w Osace.

„Ta niesamowita kobieta i historie, które wcieli w życie, są dokładnie tym, co mamy na myśli! Jestem niesamowicie dumny, że mogę nazywać ją moją partnerką” – napisał Lebron James.

Naomi Osaka ostatnio nie radzi sobie na korcie zbyt dobrze – w tegorocznym Roland Garros Japonka przegrała już w pierwszej rundzie, a niedawno ogłosiła, że ​​nie zagra w kolejnej edycji Wimbledonu. W tym roku dotarła dopiero do finału turnieju w Miami, gdzie prawdopodobnie pokonała ją Iga Świątek. Wcześniej informowała o problemach ze zdrowiem psychicznym.

***

Nie czuje się najlepszym polskim siatkarzem w historii, ale czuje, że dzisiaj jest jego najlepszy czas. Bartosz Kurek, ceniony przez kibiców i kolegów z drużyny, pokornie przyznaje, że do sukcesu potrzebny jest mu zespół, a do pełni szczęścia potrzebny mu medal olimpijski. – Zrobię wszystko, aby dodać ten najcenniejszy tytuł – mówi w rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem. Ujawnia również to, co powiedział mu Important Heynen po fatalnym otwarciu meczu z Belgią, jak motywuje drużynę do dzisiejszej pracy Nikola Grbić, jak czuje się na boisku bez swoich najlepszych przyjaciół i co może mieć jego… wściekłość z tym.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.