Są piękne! Nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. Nastrojowa sesja laureatek kampanii Kobieta Twarz Regionu (zdjęcia)

Marta Prymaka, Ewa Barczyńska i Patrycja Niewińska-Bielawska – te panie zostały docenione przez jury i wygrały tegoroczną edycję naszego plebiscytu “Kobieca twarz regionu”. Jury doceniło ich wewnętrzne piękno. Za pomaganie, lubią ludzi i za to, że nie wycofują się pomimo przeciwności losu. Za to, że mają tak wiele do zrobienia, że ​​są tak bardzo zainteresowani.

Teraz zwycięzcy naszej kampanii zostali docenieni również za ich zewnętrzne piękno. Bo jedną z nagród w kampanii Kobieca Twarz Regionu była sesja zdjęciowa. Na zdjęciach widać jego efekty.

To nasi zwycięzcy decydowali o klimacie, w jakim chcą mieć fotograficzną pamiątkę. Przygotowali swoje kreacje, a współpracujący z nami specjaliści od wizerunku dokończyli stylizację.

KOBIECA TWARZ REGIONU. Głosowanie zakończone. Sprawdź, które panie spotkają się na Discussion board Kobiecości

O fryzury naszych zwycięzców zadbali styliści z salonu fryzjerskiego eM studio. To zespół wspaniałych fryzjerów, z których każdy kocha to co robi i przekłada swoją miłość na fryzury, emocje i pasję wplata w stylizację włosów. Podążając za najnowszymi trendami, stale biorą udział w licznych wydarzeniach i szkoleniach z branży fryzjerskiej.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.