Salihamidowie przybywają na Majorkę. Lewandowski czeka. Czerwone światło Szczupak brak

Niemieckie media donoszą, że dyrektor sportowy Bayernu Hasan Salihamidzić chce zrobić wszystko, co możliwe, aby przekonać Roberta Lewandowskiego do pozostania w Monachium do końca kontraktu, który wygasa w czerwcu 2023 roku. W minioną środę spotkał się na Majorce z napastnikiem i jego agentem Pini Zahavi .

Obejrzyj wideo
Lewandowski: Myślę, że zabrakło nam trochę odwagi

Kolejne rozmowy Lewandowskiego z władzami Bayernu

Według dziennikarza niemieckiego „Sky Sport” Floriana Plettenberga rozmowy Salihamidica z Lewandowskim były bardzo konstruktywne. Nie przyniosły jednak żadnego rozwiązania impasu.

Skandaliczne słowa Spiridonowa o Polakach. „To są brudne stworzenia”

– Pozostaje to samo: Lewandowski chce opuścić Bayern dla FC Barcelony – mówi Pettenberg. Z drugiej strony Bawarczycy nadal niechętnie rezygnują ze swojego najlepszego strzelca przed latem 2023 roku, nawet po zdobyciu Sadio Mane.

Nie wiadomo jednak, jak władze niemieckich mistrzów zareagują na to, że Barcelona jest gotowa zapłacić jeszcze więcej za rekordzistę Bundesligi. Według doniesień medialnych Katalończycy przygotowują ofertę o wartości 50 mln euro. Byłoby to znacznie więcej niż spodziewają się mieszkańcy Monachium (40 mln euro).

– Chcą wywierać presję na Bayern. Bayern zamierza zatrzymać go dłużej i nie puścić – mówi niemiecki dziennikarz. Pierwsza oferta Barki opiewała na około 32 miliony euro.

Wynik trwającej sagi transferowej pozostaje otwarty. Bayern to nie tylko finanse. “FCB nie pozwoli Lewandowskiemu odejść, dopóki nie znajdzie odpowiedniego zastępcy. Biorąc pod uwagę obecne możliwości na rynku transferowym, znalezienie odpowiedniego kandydata nie jest łatwe” – czytamy na fcbinside.de.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.