Shakira bardzo otwarcie mówi o Gerardzie Pique. „Musiałem” futbol

W czerwcu media obiegły informacje o zerwaniu relacji Gerarda Pique i Shakiry. Niedługo potem piosenkarka w krótkim komunikacie prasowym potwierdziła doniesienia dziennikarzy. – Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękuję za wyrozumiałość – donosi agencja prasowa piosenkarza.

Obejrzyj wideo
Co się stało z polskimi koszykarzami?! „Ponitka pił do Gortata” [Sport.pl LIVE]

Shakira poświęciła się dla związku z Gerardem Pique. „Moja kariera została zepchnięta na dalszy plan”

Para miała dwóch synów – Milana (9 lat) i Sasha (7 lat). Kolumbijczyk opowiedział więcej o zerwaniu w wywiadzie dla Elle. Wyjawiła, że ​​poświęciła swoją karierę dla Pique i dzieci. „Myślę, że szczegóły zerwania są zbyt prywatne, aby można je było w tej chwili ujawnić”. Mogę tylko powiedzieć, że włożyłem w ten związek wszystko, co miałem. Zanim moje dzieci poszły do ​​szkoły, dużo podróżowałam i koncertowałam. Byłem w wielu krajach na całym świecie. Kiedy poszli do szkoły, moje życie musiało się zmienić – wyznała Shakira

– Wiedziałem, że muszę zostać w Barcelonie na stałe, być z moimi dziećmi i Gerardem. Jako piłkarz chciał grać w piłkę nożną i zdobywać tytuły, a ja musiałem go wspierać. Jedno z nas musiało się poświęcić. Albo zerwie kontrakt z Barceloną i przeprowadzi się ze mną do Stanów Zjednoczonych, albo będę musiał z czegoś zrezygnować. Moja kariera została zepchnięta na dalszy plan i przeniosłam się do Hiszpanii, aby go wspierać – dodała.

Cztery rekordy Guinnessa Lewandowskiego. Guardiola chwycił go za głowę [WIDEO]

Zerwanie z Shakirą to nie jedyne problemy Gerarda Pique. Adwokat napotkał również trudności w życiu zawodowym. Nie cieszy się zaufaniem Xaviego i pojawił się tylko na dwóch spotkaniach. Wiele wskazuje na to, że po sezonie odejdzie z FC Barcelona. „To trudne czasy dla Gerarda. Już nawet nie prowokuje. Od 9 czerwca zamieścił tylko jeden tweet, przeżywa skomplikowany proces rozstania z Shakirą i rozgrzewa ławkę w Barcelonie, gdzie Xavi na niego nie liczy. Pique pozostał na uboczu” – pisali dziennikarze hiszpańskiego „Sportu”.

Robert Lewandowski i Andrij SzewczenkoTak wygląda sytuacja z opaską Lewandowskiego na mundialu 2022

35-latek ma najwyższą pensję w całej lidze (28 mln euro brutto) i dlatego działacze katalońskiego klubu chętnie się z nim rozstają. Jak donosi „Mundo Deportivo”, piłkarz ma kontrakt do 2024 roku, ale jest w nim zapis, który mówi, że jeśli nie rozegra 35% meczów, to po obecnym sezonie zostanie rozwiązany. Według dziennikarzy jego miejsce w zespole zajmie Inigo Martinez, którego kontrakt z Athletic Bilbao wygasa w czerwcu 2023 roku.

Więcej tego typu treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.