Skandal podczas meczu w Rawiczu. Zawodnik PSŻ uderzył w głowę!

Za nami pierwszy mecz półfinałowy 2. Ligi Żużlowej. W Rawiczu miejscowa Metalika Recycling Kolejarz przegrała ze SpecHouse PSŻ Poznań (41:49). Niestety wiele będzie się mówić o imprezach pozasportowych.

Konrad Cinkowski

Kevin Fajfer

WP SportoweFakty / Kevin Fajfer / Na zdjęciu: Kevin Fajfer

Od dawna wiadomo było, że w sobotnim meczu w Rawiczu będzie gorąco. Goście zdecydowali się ubiegać się o obiekt dla nich. Florian Kapała, komisarz toru, przybył wcześniej i nadzorował, co się tam będzie działo. Napięta atmosfera od początku dała się we znaki.

Podczas meczu doszło do pierwszych bójek. Kadr telewizyjny uchwycił, jak reprezentanci obu klubów po jednym z wyścigów mocno gestykulowali w swoim otoczeniu, a wśród nich był m.in. trener Metalika Recycling Kolejarza Rawicz – Adam Skórnicki.

W drugiej fazie spotkania emocje jakby nieco opadły, ale okazało się, że tylko na chwilę się ochłodziły. Po piętnastym biegu tego dnia napięcie było poważniejsze.

Gdy SpecHouse PSŻ Poznań był zadowolony ze zwycięstwa, do ich drużyny podbiegł nieautoryzowany outsider i uderzył Kevina Fajfera w głowę, o czym mówił Tomasz Bajerski w Canal + Sport 5.

Nie wiemy kim był ten człowiek. Komentator opowiadał o jednym ze zwrotów, ale Patryk Malitowski zaprzeczył, choć sam nie chciał zdradzić, kogo widział.

Bajerski dodał przed kamerami, że od początku ktoś miał pretensje do niego i jego podopiecznych o to, co dzieje się na torze.

Przeczytaj także:
Większość klubów już zamknęło swoje składy!
Mateusz Świdnicki z nowym klubem na sezon 2023?!

ZOBACZ WIDEO Berntzon o torze domowym: W Ostrowie nawet nie wiedzieliśmy, czego szukać

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.