Skomentował powrót Tomasza Adamka. „To jest szaleniec”

– Tylko Bóg wie, o czym pomyśli i co wymyśli na koniec – powiedział Mateusz Borek w rozmowie z “Tremendous Expressem”. W ten sposób skomentował plan powrotu na ring Tomasza Adamka.

Mateusz Kozanecki

Tomasz Adamek

WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Adamek

Tomasz Adamek stoczył 59 profesjonalnych stroll, z których 53 wygrał. Ostatni raz stanął na ringu 6 października 2018 roku, kiedy przegrał z Jarrellem Millerem przed nokautem.

Mateusz Borek powiedział w rozmowie z “Tremendous Expressem”, że Adamek zapewniał go wtedy w szatni, że nie chce już boksować.

Po wielu latach zmienił jednak zdanie i zdecydował, że chciałby spróbować swoich sił w boksie nie w jednej, ale… trzech walkach.

ZOBACZ WIDEO: Tutaj Szpilka miał przewagę. Radchenko wyjaśnia

– Zaproponowałem mu taking place – przyjadą jego koledzy z drużyny piłkarskiej, trochę celebrytów, jakiś minister, przywiezie rywala na sześć rund i tak Tom żegna się z kibicami. Postanowił inaczej – powiedział Borek.

Adamek zapewnił go, że jest w dobrej formie. Nastrój jest stonowany przez swojego trenera, Gus Carren.

– Na razie chciałby poćwiczyć z Tomkiem na miejscu w USA i zobaczyć, czy jeszcze się do tego nadaje. Nie wystarczy, że waży 99 kg i regularnie się porusza – tłumaczył Mateusz Borek.

Trener chce na własne oczy przekonać się, czy Adamek widzi ciosy, nie boi się ich uderzyć i jak porusza się na ringu. Adamek planuje powrót w październiku.

– Tomek jest szaleńcem. Po wygraniu pierwszej walki ze przeciętnym przeciwnikiem może zacząć mówić o rankingu, w drugiej będzie chciał go poprawić, aw trzeciej zaatakuje pas, by ładnie zakończyć karierę – skończył.

Przeczytaj także:
– Monika Kociołek zdradza, ile zarobiła w Fame MMA. Szokująca suma
– Marcin Tybura spotkał kolejnego rywala w UFC. On jest niezwyciężony

Czy Tomasz Adamek powinien wrócić do boksu?

zagłosuj jeśli chcesz zobaczyć wyniki

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.