Solidne wzmocnienie USA przed mundialem. Do drużyny wróciła największa gwiazda – Siatkówka – Sport Wprost

Podczas zakończonej jakiś czas temu siatkówkowej Ligi Narodów reprezentacja USA nie prezentowała poziomu, do jakiego przyzwyczaili ich kibice. Mimo to ekipa Johna Sperawa dotarła do wielkiego finału, w którym przegrała z Francją (2:3). Przez cały turniej brakowało im klasy atakującej. Zarówno Kyle Ensing, jak i Kyle Russell nie są w tej chwili graczami, którzy mogą zapewnić Amerykanom wysoki poziom.

Świadczy o tym fakt, że podczas tego finału Torey Defalco, siatkarz, który jest etatowym gospodarzem, musiał zagrać w ataku drużyny z Ameryki Północnej. Nic dziwnego, że przygotowujący się do mundialu reprezentanci USA myślą o wzmocnieniu drużyny.

Świetny powrót do personelu. Stany Zjednoczone umacniają się przed mundialem

Wiele wskazuje na to, że Matthew Anderson powróci do amerykańskiego zespołu po jego nieobecności na najważniejszej imprezie od czterech lat. Według profilu na Instagramie USA Volleyball, napastnika Sir Security Conada, Perugia już dołączyła do jego kolegów z drużyny. Jeśli 35-letni napastnik w końcu dostanie szansę na grę w siatkówkowym mundialu, będzie to ogromny impuls.

„Uśmiech za milion dolarów” – tak podpisano zdjęcie jednej z największych gwiazd zespołu z Ameryki Północnej. Matthew Anderson wziął udział w sesji zdjęciowej. Powrót tej klasy piłkarzy oznacza, że ​​Amerykanie mogą być uważani za czołowych faworytów do ostatecznego triumfu.

Przypomnijmy, że turniej rozpocznie się 26 sierpnia. Stany Zjednoczone weszły do ​​grupy A, w której zmierzą się z Meksykiem, Bułgarią i Polską.


Przeczytaj także:
Skandal w klubie PlusLiga. Siatkarz zachowywał się niewytłumaczalnie

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.