Spędź weekend w Kłodzku i Kotlinie Kłodzkiej. Te zdjęcia przekonają Cię, że warto! 50 niesamowitych zdjęć gór, zabytków i atrakcji regionu

Weekend w Kotlinie Kłodzkiej to jeden z najlepszych pomysłów na relaks, jaki przychodzi do głowy polski turysta. Góry z wieżami widokowymi, zaciszne ścieżki w kolorowych lasach, tajemnicze ruiny, piękne zabytki, miejsca słynące z cudów, pełne przygód szlaki piesze, rowerowe i wodne. Całe lato nie wystarczyłoby na zobaczenie wszystkich atrakcji Kłodzka i okolic. Jeśli wciąż się wahasz, czy warto wybrać się na wycieczkę do tej niezwykłej krainy, mamy dla Ciebie galerię 50 pięknych zdjęć wykonanych przez profesjonalnego fotografa. Ostrzegamy: kiedy spojrzysz na te zdjęcia, nie zaznasz spokoju, dopóki nie odwiedzisz Kotliny Kłodzkiej i nie zobaczysz wszystkiego na własne oczy.

Zawartość

Wiadomo, że Dolny Śląsk w ogóle, a Kotlina Kłodzka w szczególności to jeden z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polsce. Czasami jednak nie wiadomo, dokąd najlepiej się udać, co naprawdę warto zobaczyć i jakie miejsca odwiedzić.

Tym razem nie pomożemy Wam rozwiązać tego dylematu, ponieważ uważamy, że cały area wart jest tam spędzić weekend, a najlepiej całe wakacje. Trzeba się bardzo postarać, żeby znaleźć nudną okolicę pod Kłodzkiem bez atrakcji.

Zdjęcia wykonane przez zadowolonych turystów i podróżników najlepiej świadczą o pięknie i bogactwie krajoznawczym regionu. Swoimi zdjęciami podzielił się z nami Pan Jarosław Sobański, zawodowy fotograf, który od lat fotografuje uroki swojej rodzinnej ziemi kłodzkiej.

Kotlina Kłodzka zachwyca! Zobacz niesamowite zdjęcia Ziemi Kłodzkiej:

Zobacz galerię(52 zdjęcia)

Materiały promocyjne partnerów

Poniżej znajdziecie galerię 50 wyjątkowo pięknych, profesjonalnych zdjęć gór, miast, wież widokowych, zamków, jaskiń i innych cudów Ziemi Kłodzkiej, wykonanych przez Jarosława Sobańskiego. Wszystkie pokazane na nich miejsca są dostępne dla turystów.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.