„Sport”, COPE i „Mundo Deportivo” potwierdzają. Prezentacja Lewandowskiego w lipcu. Piłka nożna

Doniesienia z Hiszpanii zderzają się nieco ze słowami Hasana Salihamidzica, dyrektora sportowego Bayernu Monachium. Kilka dni temu powiedział, że na pierwszym treningu mistrzów Niemiec spotyka się z Robertem Lewandowskim. Sesja odbędzie się 12 lipca. Tymczasem hiszpański „Sport” i radio COPE wcześniej zapowiadały, że Lewandowski będzie zawodnikiem FC Barcelony do 15 lipca. Te identical informacje podał „Mundo Deportivo”.

Obejrzyj wideo
Lewandowski: Myślę, że zabrakło nam trochę odwagi

Znamy datę wystąpienia Lewandowskiego. Xavi chce go w magazynie

Ten ostatni dziennik wyjaśnił, że oficjalnej prezentacji Roberta Lewandowskiego należy się spodziewać między 12 a 15 lipca br. Ta information nie jest przypadkowa. Funkcjonariusze FC Barcelona chcą sfinalizować switch do połowy miesiąca, ponieważ dzień później cały zespół wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. „Xavi Hernandez chce, żeby był w składzie przed trasą” – napisał MD. Zgodnie z planem FC Barcelona będzie w USA od 16 do 31 lipca.

Więcej treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie wiadomo, jaka jest obecna sytuacja Lewandowskiego. Z jednej strony władze Bayernu Monachium podkreślają, że mają aktualny kontrakt do końca czerwca przyszłego roku. Z kolei w klubie pojawił się już Sadio Mane, który miał być przepustką 33-letniego napastnika do wyjazdu z Niemiec. Dodatkowym atutem przemawiającym za transferem Polaka do Barcelony jest ewentualny wyjazd Frenki de Jong. Manchester United jest zainteresowany Holendrami.

Barcelona wyda fortunę na transfery. „To się nawet nie dzieje w trybie kariery”

Robert Lewandowski to nie jedyna inwestycja FC Barcelona. “Mundo Deportivo” dodaje, że środkowy obrońca Jules Kounde z Sevilla FC może dołączyć do zespołu razem z Polakiem. Jego switch również miałby się zakończyć do 15 lipca. Dużo trudniej jest sprowadzić Bernardo Silvę z Manchesteru Metropolis. Według dziennikarzy Barcelona musiałaby najpierw sprzedać De Jong. Tylko wtedy miałaby pieniądze na Portugalczyka.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.