Sport w TVP 24.09.2022

Wyłącz blokowanie reklam i odśwież stronę.


KANAŁ + Sport

05:00 Tenis: WTA World Tour, Tokio:
1/2 finału

07:00 Tenis: WTA World Tour, Tokio:
1/2 finału

10:00 Padel: World Padel Tour, Madryt:
Konkurencja

12:00 Padel: World Padel Tour, Madryt:
Konkurencja

16:00 Padel: World Padel Tour, Madryt:
Konkurencja

18:00 Padel: World Padel Tour, Madryt:
Konkurencja

21:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii:
FC Barcelona Basket – Joventut Badalona


KANAŁ + Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga SamrtBank:
SD Huesca – CD Leganes


KANAŁ + Sport 5

14:40 Żużel: eZwycięzca 1. Liga Żużlowa:
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Cellfast Wilki Krosno


Jedenaście sportów 1

18:45 Żużel: PGE Ekstraliga:
green-energia.com Włókniarz Częstochowa – For Nature Options Apator Toruń

Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki


Eurosport 1

11:00 Wyścigi samochodowe: Wyścigi elektrycznych samochodów turystycznych, Niemcy:
Wyścig

14:00 Tenis: Laver Cup:
Dzień 2

16:00 Tenis: Laver Cup:
Dzień 2

20:00 Tenis: Laver Cup:
Dzień 2

22:00 Tenis: Laver Cup:
Dzień 2

02:05 (sobota/niedziela) Kolarstwo: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu masowego


Eurosport 2

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Barcelona:
Wyścig 1

15:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Barcelona:
Wyścig 1


Kanał golfowy

14:00 Golf: DP World Tour, Paryż:
3 runda

19:00 Golf: PGA Tour, Charlotte:
3 runda
Komentarz: Jacek Particular person, Mateusz Kniaginin


Polsat Sport Premium 1

14:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata:
Belgia — Portoryko

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Hiszpania – Szwajcaria


Polsat Sport Premium 2

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Szkocja – Irlandia


Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Serbia — Szwecja


Polsat Sport Premium 4

19:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata:
USA – Kazachstan


Polsat Sport Premium 5

20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata:
Brazylia — Czechy


Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Volley Membership Barkom Lwów

17:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia:
Aluron CMC Warta Zawiercie – Siatkówki Recyklingu w Berlinie

20:00 Boks: Promocje Polsatu Boxing 10:
Osleys Iglesias – Ezequiel Maderna

03:00 (Sob / Nd) Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Meksyk – Peru


Polsat Sport Additional

13:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata:
Turcja – Tajlandia

15:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata:
Włochy – Kamerun

17:30 Koszykówka mężczyzn: Liga Energa Basket:
Twarde Pierniki Toruń – Trefl Sopot

19:30 Boks: Gala, Manchester:
Joe Joyce – Joseph Parker


Polsat Sport Walka

18:30 Boks: Promocje Boksu Polsatu 10:
Osleys Iglesias – Ezequiel Maderna


Wiadomości sportowe Polsatu

15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Armenia – Ukraina

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Słowenia – Norwegia

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Czechy – Portugalia


Klub Sportowy

16:00 Żeglarstwo: SailGP, Kadyks:
Dzień 1

18:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii:
Actual Madryt – Coosur Actual Betis

21:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii:
FC Barcelona Basket – Joventut Badalona


TVP Sport

05:15 Kolarstwo szosowe kobiet: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu masowego

10:55 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga:
UKS SMS Łódź – Śląsk Wrocław

13:00 Wioślarstwo: Mistrzostwa Świata:
Finały

16:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron Volleyball Giants 2022:
PGE Skra Bełchatów – Greenyard VC Maaseik

18:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron Volleyball Giants 2022:
Węgiel Jastrzębski – Knack Volley Roeselare

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA:
Czechy – Portugalia

02:05 (sobota/niedziela) Kolarstwo: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu masowego


Viaplay

10:00 Wyścigi samochodowe: Seria DTM, Spielberg:
Kwalifikacje 1

Komentarz: Michał Fiałkowski

12:30 Piłka nożna kobiet: Seria A kobiet:
Sassuolo Calcio – Juventus FC

13:15 Wyścigi samochodowe: Seria DTM, Spielberg:
Wyścig 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

14:30 Piłka nożna kobiet: FA kobiet Tremendous League:
Arsenal FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Dawid Szymczak

14:30 Piłka nożna kobiet: Seria A kobiet:
AS Roma – Fiorentina

15:05 Wyścigi samochodowe: Trofeum DTM, Spielberg:
Wyścig 1

16:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Rosengård – Vittsjö

16:30 Piłka ręczna kobiet: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Rhein-Neckar Löwen – Flensburg-Handewitt
Komentarz: Tomasz Górski

17:15 Sporty walki: Enfusion 111:
Gala

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Vaxjo – Timrå

19:00 Baseball: Liga MLB:
Yankees – Pink Sox

00:00 (sobota / niedziela) Baseball: Liga MLB:
Promienie – Blue Jays

03:00 (sobota / niedziela) Baseball: Liga MLB:
Dodgers – kardynałowie

Materiał chroniony prawem autorskim – wszelkie prawa zastrzeżone. Redystrybucja artykułu tylko za zgodą wydawcy.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.