Świątek wreszcie rozwiał wątpliwości. Ten jeden nawyk sprawił, że wszyscy się zastanawiali

Jeden ze sponsorów Igi Świątek zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi z udziałem najlepszy polski tenisista. Fani wypytywali o różne kwestie, nie zawsze związane z te identical zawody na korcie.

Czemu Iga patrzy w niebo przed rozpoczęciem gry z usługą?

– Kiedyś, podczas US Junior Open, nad kortem latały samoloty. Bardzo mnie rozpraszały, przez co nie mogłem się skupić. Od tego czasu patrzenie w górę stało się moim nawykiem – tłumaczy lider rankingu WTA.

Raszynianka jest za nią fantastyczne miesiące. Został nazwany od kwietnia pierwsza rakieta na świecie. I triumfować na dworach Rolanda Garrosa od 2020 roku dodała jeszcze dwa tytuły Wielkiego Szlema – ponownie wygrał French Open i się okazało bezkonkurencyjny również w US Open.

Jej fani ciągle pytalilub przed pójściem do sądu ma swoje rytuałyktóremu pozostaje wierna. Okazało się, że Iga nie wierzy w przesądy. Zawsze rozgrzewa się w ten sam sposób i je te identical potrawy – ale traktuje to jako naturalny porządek rzeczy.

A jakie emocje jej towarzyszyły, kiedy Ashleigh Barty zajęła jej miejsce na szczycie kobiecej hierarchii tenisa?

– Byłem z tego naprawdę dumny, ale też czułem się przytłoczony tym, co się stało – odpowiada 21-latkowi. – Nie wiedziałam, jak poradzę sobie z oczekiwaniami i stresem. Po kilku dniach pomyślałem jednak, że wszystko będzie dobrze.

ZOBACZ TEŻ:


Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.