Szalony pomysł. Jacek Murański złożył propozycję

Nikt się tego nie spodziewał. Wiadomo już, że Jacek Murański stoczy dwa pojedynki na Fame MMA 15. Nie przeszkadza mu to jednak proponować innym mecze na tej samej gali. Była konkretna propozycja na trzecią walkę.

Artur Babicz

Jacek Murański

YouTube / Koloseum / Na zdjęciu: Jacek Murański

Już podczas pierwszej konferencji zapowiadającej Fame MMA 15 władze skusiły się na pomysł Jacka Murańskiego i dołączyły jego drugi pojedynek. Tym dodatkowym starciem będzie potyczka z Tomaszem „Mad Reporter” Matysikiem. W ten sposób dojdzie do szalonej konfiguracji stroll pomiędzy rodziną Murańskich a Arkadiuszem Tańculą i Tomaszem Matysikiem (więcej TUTAJ).

Wygląda jednak na to, że 53-latek też jest w nastroju na kolejny mecz. W rozmowie z Sylwestrem Wardęgą w jednym z programów zapowiadających galę zaproponował trzecią walkę tego samego wieczoru. Byłoby to starcie z zawodnikiem Fame MMA – Sergiuszem „Nitrozyniakiem” Górskim, który był z nim w konflikcie.

– Niech wyjdzie trzeciego, po Mad Reporter i Dance. Wtedy zobaczymy, jaki będzie mądry aspect. Jest ode mnie o 27 lat młodszy, niech spróbuje – powiedział Jacek Murański.

ZOBACZ WIDEO: Romanowski o kulisach KSW i psikusach w kadrze, Śmiełowski o Kaczmarczyku

– Tego szczura robię ze złamanymi rękoma. Za trzecim niech wyjdzie. Zobaczymy, kto ma bliżej niż dalej – kontynuował Murański, wyraźnie zirytowany.

Ta propozycja była pokłosiem kolejnej kłótni Jacka Murańskiego z Sergiuszem Górskim. Obie miały okazję odbyć dłuższą wymianę, podczas której obie strony nieustannie atakowały się nawzajem. Czy ten pojedynek się odbędzie? Decyzja ze strony władz Fame MMA wydaje się jednak nierealna ze względu na kolosalną różnicę w umiejętnościach obu panów.

Zobacz też: Poważna kontuzja Jana Kapela
Zobacz też: Marcin Dubiel dostał pytanie o doping. Odpowiedź jest zaskakująca

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.