Tajemnicze plamy na twarzy Sereny Williams. Zagadka została rozwiązana. Tenis ziemny

357 dni. Na to musiała czekać Serena Williams, jedna z najwybitniejszych tenisistek w historii. Na korcie ponownie pojawił się były lider światowego rankingu. Amerykanka wraz z tunezyjskim Ons Jabeur pokonała w pierwszej rundzie turnieju deblowego WTA w Eastbourne Czeszkę Marie Bouzkovą oraz Hiszpankę Sarah Sorribe 2:6, 6:3, 13:11.

Obejrzyj wideo
Na kolejny kort przyglądała się Agnieszka Radwańska, a tam Iga Świątek. „Poczwórna Mobilizacja”

„Modlę się, żebyś nie miał okresu przez dwa tygodnie”. Tenisiści mają ważny głos

Uwagę fanów zwrócił fakt, że 40-latka bawiła się tajemniczymi plamami na twarzy.

Są to taśmy kinezjologiczne, które pomagają regulować oddychanie, a także wspomagają przepływ powietrza. Nie od dziś wiadomo, że Williams zmaga się z chorymi zatokami. Jakiś czas temu na łamach agencji Reuters mówiła o tych kłopotach.

– Mam problemy z zatokami. Granie w tenisa i ogólnie ćwiczenia stają się problemem, gdy masz problemy z zatokami. Czujesz dużą presję, pchanie i ból, a trening do Wielkiego Szlema nie jest łatwy – powiedziała Serena.

Magda Linette pokonała Alison Riske.Linette miała życiową szansę na wyciągnięcie ręki. Bolesna porażka

Williams kontra Świątek?

Wróćmy jednak do sądów. W półfinale gry podwójnej Williams i Jabeur zmierzą się z Magdą Linette i Aleksandrą Krunić. Williams również wystartuje w Wimbledonie, ale bez rozstawu. A to oznacza, że ​​w pierwszej rundzie może spotkać liderkę światowego rankingu – Igę Świątek. Wielu fanów czeka na to spotkanie. Zwycięzca sześciu ostatnich turniejów, w których brała udział w 35 meczach, niepokonany, zmierzy się z 23-krotnym zwycięzcą Wielkiego Szlema.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.