Takie rewelacje na temat Świąt tuż przed Wimbledonem! Ogromne pieniądze w tle

Magazyn “Forbes” opublikował najnowszy rating, w którym “100 najcenniejszych marek osobistych 2022„Na liście nie zabrakło przedstawicieli świata sportu: mistrza i lekkoatlety Anita Włodarczyktrenerzy i żona piłkarza Anna Lewandowska i tenisistów oraz „pierwsza rakieta świata” Iga Świątek.

Ponadto ostatnia z pań zdeklasował konkurencję składała się z kobiet z różnych branż i zajęła pierwsze miejsce na liście Forbesa. tak poza tym pobił rekord.

Ostrzeżenie dla Igi Świątek! Podkreślono ważny szczegół

Przedstawicielki „Kobiety Forbesa” i Monitoringu Prasy Mediów obliczyły, że: Świątek właśnie osiągnęła rekordową wartość medialną. Obecnie szacuje się ją na ponad 713 mln zł. Dla porównania wcześniej – w 2021 r. – było to aż o 319 mln zł mniej. Jak to zostało obliczone? Przeanalizowano materiały medialne.

Na stronie magazynu wyjaśnia: „Aby wyłonić liderów rankingu, w tegorocznym rankingu wspólnie z partnerem wydawniczym Press-Service Monitoring Mediów łącznie przeanalizowano ponad 3,2 mln publikacjimedialna wartość wszystkich przebadanych wzmianek przekroczyła 8,6 mld zł. „Pod uwagę wzięto liczbę publikacji przypadających na powierzchnię reklamową lub czas.

Ten rodzaj kalkulacji obrazu ma sens, ponieważ mogą być pomocne w negocjacjach nad kontraktami reklamowymi. Obecnie Iga Świątek współpracuje m.in. z Rolexem, Xiaomi, PZU czy Asicsem. Ale to zdecydowanie nie koniec, a jej pozycja sprawia, że ​​tenisistka jest łakomym kąskiem na rynku reklamy i marketingu.

Według wyliczeń, na kontrakcie ze sportsmenką najwięcej zyskują podmioty, których loga widnieją na strojach meczowych Igi. Chodzi zwłaszcza o głównego sponsora PZU. Według ekspertów ekwiwalent reklamowyczyli wskaźnik pokazujący, ile pieniędzy dany podmiot musiałby wydać na nadawanie i publikowanie treści, gdyby była to reklama, jest wyceniany na miliony.

W rankingu „Forbesa” uplasowali się za sportowcem Małgorzata Rozenek-Majdan (208 mln zł) i Anna Lewandowska (207 mln zł).

Iga Świątek dominuje na kortach. Dlaczego więc nie Wimbledon?

Wkrótce ks. Iga Świątek będzie jeszcze głośniej. Tenisista wystąpi w Wimbledona jej pierwszym rywalem będzie Jana Fett. Konkurs się rozpocznie 27 czerwcai skończą 10 lipca.

Mecze 135. edycji Wimbledonu, w tym udział Iga Świątek i Hubert Hurkaczmożesz oglądać na kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Additional, Polsat Sport Information i żadnych reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Podczas turnieju fani zobaczą setki godzin transmisji meczowych na żywo, a także codzienny program studyjny i kronikę meczową. Dzięki usłudze Polsat Field Go wszystkie mecze z anten sportowych Polsatu można oglądać także na wielu urządzeniach, w tym na urządzeniach mobilnych.

„Finał Wimbledonu został rozegrany 23 czerwca?”

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.