Tatry. Na szlaku pojawił się niedźwiadek. „Turyści mają szczęście”

Niejeden turysta wybierający się w góry z przerażeniem myśli o spotkaniu, jakiego doświadczają ludzie idący szlakiem w Dolinie Kościeliskiej. 29 lipca na trasie pojawił się niedźwiadek, który szybko przyciągnął uwagę tłumu turystów. Zdjęcie krąży w mediach społecznościowych w ostatnich godzinach.

Zdjęcie z niedźwiedziem brunatnym w roli głównej udostępnił profil „Lubuscy Łowcy Burz” na Facebooku. Możemy zobaczyć, jak zwierzę próbuje przebiec ścieżkę z dużą grupą turystów, wykonując szybkie skoki. Niektóre znajdowały się zaledwie kilka metrów od pędzącego misia!

„Takie trasy powinny być zamknięte”

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.