Tauron Liga: Justyna Łysiak zostaje w Grocie Budowlanych Łódź

Justyna Łysiak będzie nadal grać w Grocie Budowlane Łódź.

Justyna Łysiak przedłużyła kontrakt i zagra w Grocie Budowlane Łódź w sezonie 2022/23. Siatkarz libero został powołany przez trenera Stefano Lavarini do 25-osobowego składu Ligi Narodów 2022.

– Jadąc do Grota Budowlane wiedziałem, że czeka mnie kolejny siatkarski krok. Bardzo dobrze czuję się w Łodzi i cieszę się, że będę mógł się tu dalej rozwijać i reprezentować barwy Budowlane. Jestem przekonany, że kolejny sezon będzie bardzo ciekawy, pełen emocji i mam nadzieję – lepszy niż poprzedni – powiedziała Justyna Łysiak.

Zobacz też: Gwiazda polskiej drużyny siatkarskiej podjęła decyzję o przyszłości

– Justyna jest jedną z najlepszych siatkarek na tej pozycji w lidze i mam nadzieję, że stanie się mocnym punktem reprezentacji Polski. Tym bardziej cieszę się, że zostaje z nami i będziemy mogli na nią liczyć w sezonie 2022/23 – skomentował prezes klubu Marcin Chudzik.

To będzie drugi sezon 23-letniego Łysiaka w Grocie Budowlanych Łódź. Siatkarz dołączył do tego klubu w 2021 roku z Energa MKS Kalisz.

RM, Polsat Sport, Budownictwoanilodz.pl

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.