Ten pies przychodził co noc do pokoju dziecięcego. Miał jeden cel [WIDEO]

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Zapewne każda osoba zna to stwierdzenie. Jedno z nagrań zamieszczonych na TikTok w ostatnich dniach zdecydowanie potwierdza tę tezę. Przedstawia codzienną opiekę psa nad najmłodszym członkiem rodziny. Zobacz wzruszający materiał.

Movie został udostępniony na kanale 4pawsand2feet tiktok, gdzie rodzice dzielą się informacjami związanymi z ich codziennym życiem z małym dzieckiem i psem. To kompilacja nagrań z kilku nocy. Za pomocą kamery umieszczonej w pokoju można było na bieżąco obserwować zachowanie dziecka. Jednak, jak się okazało, obecność kamery pozwoliła odkryć niezwykłe i wzruszające zachowanie psa.

Polecamy: Anna Czartoryska apeluje o wsparcie dla matek. „Zapytaj ich, czy wszystko jest w porządku”

Reszta tekstu pod filmem.

Pies codziennie wieczorem sprawdzał, czy z dzieckiem wszystko w porządku

Movie pokazuje, jak zwierzę codziennie zbliżało się do łóżka dziecka. Następny obwąchiwał je i obserwował, pewnie sprawdzam, czy wszystko jest w porządku. Potem, w zależności od dnia, albo położyłeś się na podłodze i czuwałeś nad nią, albo wyszedłeś z pokoju.

Czytać: Labrador wyczuł u swojej właścicielki raka piersi. “On ocalił moje życie”

Materiał obejrzało już ponad 8 mln, blisko 750 tys. lajków i ponad 4 tys. uwagi. Prawie wszyscy Internauci są zachwyceni niezwykłą miłością i troską, czym pies otacza najmłodszego członka rodziny.

Coś pięknego, czystej miłości.

Śliczny zwierzak.

Nie ma lepszego przyjaciela niż pies.

Pies ma większe uczucia niż człowiek.

On czuwa i czuwa.

Niektórzy komentatorzy zwracają również uwagę, że ich zwierzaki robią to samo. Wszystko po to, aby być bliżej przyjaciół. Internauci zwracają też uwagę, że dzięki takim zachowaniom psy zasługują na to, by jak najlepiej traktować je jako członków rodziny.

Patrzeć: Psy opłakują śmierć innych psów. Tak reagują na śmierć swojego psiego towarzysza

Źródło: TikTok

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.