Ten rozświetlacz odbija światło w taki sposób, że odmładza na kilka lat

Ten rozświetlacz nosi nazwę Child Glow, która najlepiej opisuje efekt, jaki daje na skórze – miękkość i świeżość skóry dziecka.

Napisz ks. rozświetlacz Glow Child Glow Swederm, że to Mercedes wśród zakreślaczy, nie ma o czym pisać do domu. Jeśli szukasz naturalnego efektu rozświetlenia bez perłowego lub metalicznego złota, mamy taki, który pokochasz:

Ten zakreślacz nie kremowo-pudrowa konsystencja. Jego jedwabista formuła gładko rozprowadza się po skórze i stapia się z nią, pozostawiając ją złocisto-szampańskie refleksy. To niesamowite uniwersalny odcieńktóry najlepiej współgra z każdą karnacją, podkreśla urodę cery i pasuje praktycznie do każdego. dostajemy trójwymiarowy efekt oświetleniaktóry optycznie odmładza na kilka lat i odświeżanadanie skórze odświeżonego wyglądu. Cera jest subtelnie promienna, nie ma tu zwykłego blasku złotymi drobinkami, co niestety zdarza się w przypadku wielu rozświetlaczy. Skóra ma lekki efekt. Puder nie zawiera talku ani parabenów.

Jak złożyć wniosek?

Za pomocą pędzla nanieś produkt w miejsca, w których chcesz rozświetlić. Rozpocznij ruch od kości policzkowych i delikatnie rozprowadź w kierunku skroni. Na koniec nałóż na usta grzbiet nosa i łuk kupidyna.

Jednak rozświetlenie zaczyna się od zdrowej cery. Polecamy dla pięknej cery mieszanka ziół. Paznokcie i włosy też Ci podziękują. Mieszanka oczyszcza skórę z niedoskonałościami i działa odmładzająco. Ponadto wzmacnia włosy i paznokcie, stymuluje ich wzrost, zapobiega rozdwajaniu i łamaniu. Składa się z liścia pokrzywy, ziela skrzypu, dzikiej róży i nasion kozieradki:

Zobacz też:

Ten bezbolesny zastrzyk wykonuje lifting twarzy w 2 godziny. (teraz za pół ceny)

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.