TIER na muralu w Warszawie

TIER prezentuje swój pierwszy mural w Warszawie jako kontynuację kampanii edukacyjnej „Ruch jak zwierzę. Przejazd TIER “

Na początku maja TIER Mobility, europejski lider sektora mikromobilności, wkroczył do polskich miast z kampanią edukacyjną „Ruchu jak zwierzę. Jedź na poziomie TIER. ” Jej najnowsza odsłona to pierwszy w Warszawie ekologiczny mural marki, przedstawiający jednego z bohaterów kampanii – szarego wilka oraz treść zwierzęcego manifestu. Zgodnie ze zrównoważonym podejściem marki, mural został wykonany z oczyszczaniem powietrza farby, a manifestująca się fluorescencyjna zawartość widoczna jest o każdej porze dnia i nocy.Pracę, utrzymaną w charakterystycznym dla marki stylu, można oglądać do 15 lipca br. przy ulicy Zamoyskiego 26A na warszawskiej Pradze.

Proekologiczne podejście do życia w mieście

„Ruszaj się jak zwierzę. Trip TIER „to lokalna adaptacja globalnej kampanii „Zachowuj się jak zwierzę”, stworzonej przez holenderską agencję 180 Amsterdam. Zwierzęta są jej motywem przewodnim, wzorem do naśladowania i inspiracją do tworzenia nowoczesnych, niskoemisyjnych i szczęśliwych miast, w których wzajemny szacunek i dobro społeczności jest najważniejsze.

Najnowszą odsłoną kampanii jest mural pochłaniający zanieczyszczenia powietrza na warszawskiej Pradze. Przedstawia szarego wilka, bohatera kampanii i jeden z głosów manifestu, w którym zwierzęta zachęcają mieszkańców miast do zmiany nawyków na bardziej przyjazne środowisku. Praca została wykonana farbami fotokatalitycznymi, a obecne w niej elementy tekstowe są fluorescencyjne, dzięki czemu manifest można czytać także w nocy.

Do 15 lipca br. mural zdobi ścianę kamienicy przy ul. Zamoyskiego 26A na warszawskiej Pradze. Za jego projekt i realizację odpowiada agencja Good Wanting Studio.

Mural TIER w Warszawie przy ul. Zamoyskiego 26A

Harmonia w miejskiej dżungli

Głównym elementem kampanii TIER jest wyjątkowy manifest wideo, w którym zwierzęta wypowiadają się w ważnej sprawie. W oryginalnym materiale wideo dzielą się refleksją na temat nadmiernej i szkodliwej dla środowiska produkcji CO2, która jest wynikiem działalności człowieka. Manifest został udostępniony na dedykowanej stronie internetowej i uzupełniony artykułami kontekstowymi oraz komunikacją w mediach społecznościowych.

W najnowszej edycji kampanii jej tematyka pojawia się nie tylko w postaci treści muralu, ale także w postaci plakatów umieszczonych w przestrzeni miejskiej Warszawy, m.in. w Pawilonach przy ul. Nowy Świat i współpraca influencera przy serii autorskich filmów z twórcą Make Life More durable.

TIER - Pawilony Nowy Świat w Warszawie
TIER – Pawilony Nowy Świat w Warszawie

➔ Śledź nas w Google Information, aby być na bieżąco!

źródło: TIER Polska

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.