Tłumy Polaków na PGE Narodowym! „Będzie hat-trick Lewandowskich”

Temperatura była daleka od snu (12 stopni) ludzie podeszli do bram stadionu na trzy godziny przed meczem.

Kiedy Polacy czekali na otwarcie bram stadionu, co się stało dwie godziny przed spotkaniem Holendrzy oblegali także bary Warszawy-Śródmieście. Na każdym z nich, gdzie było większe skupisko „pomarańczowych”, policja pilnowała, żeby nie było żadnych kłopotów.

Gdy staraliśmy się uspokoić nastrój argumentując, że ewentualne wysokie zwycięstwo Polaków może przyprawić ich o szum w głowach, a to może zaszkodzić mundialu, zareagowali następująco:

„Musisz zacząć z wysokim wynikiem, a potem trochę spasować” – powiedziała nam Asia.

PZPN sprzedał wszystkie bilety. Trudno się dziwić, że na dwa miesiące przed mundialem gramy z jednym z kandydatów do mistrzostw świata, który jest niepokonany we wszystkich edycjach Ligi Narodów. W skrócie: z Holandią.

Mecz Ligi Narodów Polska – Holandia o godzinie 20:45, transmitowany w Polsacie Sport Premium, Polsacie Field i TVP.

„Biało-Czerwoni” z dodatkowym wsparciem!

Z PGE Narodowego, Michał Białoński, Interia


Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.