To zdjęcie przejdzie do historii. Trener uratował jej zawodnikowi życie

Kiedy Alvarez skończyła swój występ, nagle zniknęła pod wodą. Jej trener od razu zauważył, że coś jest nie tak, więc wskoczyła do basenu w swoim normalnym stroju tylko po to, by ją uratować. Udało się i niedługo potem obsługa amerykańska poinformowała wszystkich, że z zawodnikiem wszystko jest w porządku, choć na początku wszyscy przeżyli wielki szok.

Teraz cały świat jest zachwycony zdjęciem, które pokazuje heroiczną postawę Fuentesa. Dzięki jej szybkiej reakcji mogła uratować życie swojego podopiecznego.

Konkurs solistów wygrał Yukiko Inui, wyprzedzając Martę Fiedinę i Evangelię Platanioti. Alvarez ostatecznie zajął siódme miejsce. W tym przypadku jednak wynik nie był najważniejszy.

***

Nie czuje się najlepszym polskim siatkarzem w historii, ale czuje, że dzisiaj jest jego najlepszy czas. Bartosz Kurek, ceniony przez kibiców i kolegów z drużyny, pokornie przyznaje, że do sukcesu potrzebny jest mu zespół, a do pełni szczęścia potrzebny mu medal olimpijski. – Zrobię wszystko, aby dodać ten najcenniejszy tytuł – mówi w rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem. Ujawnia również to, co powiedział mu Very important Heynen po fatalnym otwarciu meczu z Belgią, jak motywuje drużynę do dzisiejszej pracy Nikola Grbić, jak czuje się na boisku bez swoich najlepszych przyjaciół i co może mieć jego… wściekłość z tym.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.