UFC: Oleksiejczuk – Alvey. Santos – Wzgórze. Transmisja telewizyjna i strumień on-line

W najbliższy weekend Michał Oleksiejczuk (16-5, 11 KO, 1 Sub) stoczy kolejną walkę w oktagonie UFC. “Husarz” zadebiutuje w klasie średniej z Samem Alveyem (33-17-1-1NC, 19 KO, 3 Sub). Walka wieczoru UFC Vegas 59 to pojedynek Thiago Santosa (22-10, 15 KOs, 1 Sub) z Jamahal Hill (10-1, 6 KOs). Transmisja gali UFC z walką Oleksiejczuk – Alvey na Polsat Sport i Polsat Field Go.

Do tej pory Oleksiejczuk grał w wadze półciężkiej. W ostatniej walce 27-latek przegrał na punkty z Dustinem Jacobym. Po tej porażce postanowił dokonać kilku zmian w swoich przygotowaniach. Przede wszystkim zdecydował się zejść do niższej kategorii wagowej. W sobotni wieczór Polak zadebiutuje w średniej lidze. Kolejną istotną zmianą dla Oleksiejczuka było dołączenie do Ankos MMA. Piłkarz przeniósł się do Poznania i rozpoczął przygotowania pod okiem Andrzeja Kościelskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Jeden z najbardziej utalentowanych polskich zawodników MMA ogłosił odejście na emeryturę

Na UFC Vegas 59 „Hussar” skrzyżowa rękawiczki z Samem Alveyem. 36-latek jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, ale ostatnio radzi sobie bardzo źle. Dość powiedzieć, że w ostatnich ośmiu walkach przegrał siedem razy i raz zremisował. Mimo to Amerykanin nadal walczy w UFC. Wielu graczy z taką passą już dawno pożegnałoby się z największą organizacją MMA na świecie.

Warto dodać, że Marcin Prachnio był jednym z ostatnich graczy pokonanych przez Alvey. „Smile’n” znokautował Polaka w pierwszej rundzie w lutym 2018 roku. Mimo to Oleksiejczuk będzie zdecydowanym faworytem nadchodzącego meczu.

W głównym turnieju zmierzy się Thiago Santos, szósta w rankingu kategoria wagi półciężkiej, z dziesiątą Jamahal Hill. Obaj gracze wciąż mają ambicje walki o najwyższe cele. Ponadto na gali wystąpi była mistrzyni KSW Ariane Lipski (14-7, 6 KO, 3 Sub).

Transmisja gali UFC Vegas z udziałem Oleksiejczuka – Alvey i Santos – Hill na antenie Polsat Sport i Polsat Field Go. Początek podczas karnetu wstępu o godzinie 02:00.

Karta główna (04:00):

Thiago Santos (22-10) – Wzgórze Jamahal (10-1)

Vicente Luque (21-8-1) – Geoff Neal (14-4)
Zac Pauga (5-0) – Mohammed Usman (7-2)
Juliana Miller (2-1) – Brogan Walker (7-2)

Augusto Sakai (15-4-1) – Sergey Spivak (14-3)
Ariane Lipski (14-7) – Priscila Cachoeira (11-4)

Karta wstępu (01:00):

Michał Oleksiejczuk (16-5) – Sam Alvey (33-17-1-1NC)
Takashi Sato (16-5) – Bitwa Bryana (7-1)
Terrance McKinney (12-4) – Erick Gonzalez (14-6)
Jason Witt (19-8) – Josh Quinlan (5-0)
Cory McKenna (6-2) – Miranda Granger (7-2)
Mayra Bueno Silva (8-2-1) – Stephanie Egger (7-2)

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.