Uhonorowani gracze w FIFA 23. Zmiany w popularnym trybie Sport

Do premiery gry FIFA 23 miesiąc był trochę wolny. EA Sports activities ciężko pracuje, aby przyciągnąć uwagę graczy. Będzie to ostatnia część serii oznaczona nazwą FIFA, dlatego promocja prowadzona jest na szeroką skalę. Oprócz szerokiego grona ambasadorów tytułu do gry dołączy co najmniej kilku emerytowanych piłkarzy, wzbogacając grono Ikon i Bohaterów. Kto zgłaszał pierwsze przecieki?

Obejrzyj wideo

Historia serii FIFA – od ¦wierczewskiego do Mbappe

Toure, Carvalho, Ji-sung – kto jeszcze trafi do FIFA 23?

Nowością w FIFA 22 było wprowadzenie kart Hero. To zawodnicy zasłużeni w historii futbolu, ale nie tak znani, by znaleźć się w legendarnym gronie Ikon, które na przestrzeni ostatnich lat stały się wizytówką trybu Final Group. EA Sports activities zamierza przyznać standing Hero kilku nowym piłkarzom.

Kanadyjski zespół już potwierdził, że Yaya Toure, Ricardo Carvalho i Park Ji-sung dołączą do FIFA 23. Wszyscy trzej otrzymają specjalne karty w ramach specjalnego dodatku, który zostanie wydany na nadchodzące Mistrzostwa Świata w Katarze. Do FIFA zostanie dodana specjalna zawartość związana z turniejem, a część z nich zostanie stworzona przez nowych, grywalnych graczy.

Polacy są wicemistrzami świata w FIFA 22. Zrobili gigantyczną niespodziankę

Na wspomnianych trzech pewnie się nie skończy, zwłaszcza biorąc pod uwagę intensywną politykę promocyjną FIFA 23. Przecieki dotyczące dołączenia do gry Toure pojawiły się w czerwcu. Sprawdzili się. Inne plotki dotyczyły np. Johna Arne Riise czy Claudio Marchisio. Norweg nie dostanie kartki związanej z mundialem, ponieważ nigdy jej nie grał. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wyróżnić się jako klasyczny kapitan.

Więcej treści e-sportowych na Gazeta.pl.

Polka w FIFA 23?  Właśnie dołączył do TottenhamuPolka w FIFA 23? Właśnie dołączył do Tottenhamu

Przesłanki przewidują również „degradację” kilku graczy z nazwy Ikony na Bohaterów. Społeczność słusznie wskazuje, że poszczególni piłkarze nie w pełni zasługują na miano Ikony, a stworzenie grupy Bohaterów wydaje się być dla nich idealną przestrzenią. W przeszłości robiono to m.in. z Freddiem Ljungbergiem. W grze FIFA 23 standing ikony może utracić Jay-Jay Okocha lub Hidetoshi Nakata.

Nowymi ikonami w FIFA 23 będą prawie na pewno Alfredo Di Stefano i David Villa. Wskazuje na to wiele plotek z wiarygodnych źródeł, a także elementy estetyczne, z jakimi EA Sports activities zapowiedziało wprowadzenie graczy. Lista nazwisk powinna się tylko wzbogacić. Zapewne wkrótce poznamy więcej szczegółów.

Yaya ToureYaya Toure pojawi się w FIFA 23. Nadchodzą nowe karty bohaterów

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.