Ultimatum dla gracza Barcelony! Władze klubu są bezwzględne

Barcelona szuka dodatkowych funduszy na rejestrację Roberta Lewandowskiego i innych nowych graczy. Po kilku transferach do klubu możliwe, że pozbędzie się niektórych piłkarzy.

Być może Memphis Depay opuści stolicę Katalonii. Barcelona rozmawia też z Frenkiem de Jongiem. Kataloński „Sport” informuje, że klub postawił zawodnikowi ultimatum – obniżenie zarobków lub odejście z klubu.

De Jong do tej pory nie myślał o transferze. Do tej pory chciał zostać w klubie, tym bardziej, że Barcelona była mu winna wybitne pieniądze.

Teraz jednak Holender ma wątpliwości. Nie chciałby obniżać płacy gwarantowanej kontraktem. W takim przypadku byłby gotów odejść. Manchester United i Chelsea są zainteresowane piłkarzem.

Barcelona oczekuje na de Jonga 80 milionów euro. Oba angielskie kluby są w stanie zapłacić tyle. Piłkarzowi jednak bliżej do “The Blues”.

„Czerwone Diabły” miały nadzieję, że łatwiej będzie im sprowadzić Holendra ze względu na trenera Erika ten Hagę, który prowadził de Jonga w Ajaksie Amsterdam. Piłkarz chciałby jednak grać w Lidze Mistrzów i to jest argument dla Chelsea.


INTERIA.PL

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.