W Polsce powstaje nowy stadion. Rośnie jak na drodze Piłka nożna

Sandecja Nowy Sącz od przyszłego roku będzie miała nowy stadion. Po starym obiekcie drużyny I Ligi, czyli stadionie ojca Władysława Augustynka, nie ma już śladu, a prace nad nową inwestycją postępują. Według wykonawcy wszystko idzie zgodnie z harmonogramem, a nowy stadion ma powstać do końca roku. Informacji na ten temat udzielił portal Gol24.

Obejrzyj wideo
Smuda podsunął pomysł Peszcza. A ten już działa. Zebrał świetny zespół

Nowy stadion Sandecji Nowy Sącz w przyszłym roku. Prace postępują w zadowalającym tempie

Inwestycja w Nowym Sączu ma wynieść okay. 75 mln zł. Nowy obiekt przy ul. Kilińskiego 47 ma pomieścić 8111 kibiców. Jak informuje portal Gol24, prace budowlane przebiegają zgodnie z planem. Zapewnił to również prezes wykonawcy, Blackbird Group z Nowego Sącza, Jan Kos. – Prace przebiegają zgodnie z naszym harmonogramem. W tym momencie budujemy stoisko B, a do końca czerwca parking od strony ul. Marginalny. Wtedy zaczniemy budować budynek A – powiedział prezes.

Oficjalnie: Jesus Imaz na dłużej w Jagiellonii Białystok

Więcej treści sportowych znajdziesz także na Gazeta.pl

W czerwcu rozebrano ostatni component poprzedniego budynku. Mowa o trybunie, na której mieściły się m.in. miejsca dla VIP-ów, dziennikarzy oraz szatnie piłkarskie. Teraz piłkarze i kibice mogą już tylko czekać na nowy stadion, który będzie wyglądał bardzo imponująco. Póki co oczy zainteresowanych cieszą się z nowej murawy, co można zobaczyć w poniższym filmie z kanału „Uncover Małopolska Uncover Małopolska” na YouTube.

Damian KądziorPiast odrzuca ofertę dla Kądziora i wbija szpilkę Lechowi. „Sam Damian byłby obrażony”

W poprzednim sezonie Sandecja Nowy Sącz zakończyła rundę zasadniczą I ligi na siódmym miejscu z dorobkiem 47 punktów. W 34 meczach klub zanotował 12 zwycięstw, a 11 razy był przegrany lub musiał zadowolić się remisem.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.