W swoim debiucie podbił Fame MMA. Teraz wraca do klatki

Robert Pasut zadebiutował w imponującym stylu na Fame MMA 13. Od tego czasu fani czekali na jego kolejny występ i tak się stało. Popularny „Sutonator” wystąpi na gali Fame MMA 16 w listopadzie.

Artur Babicz

Robert Pasut

Instagram / Na zdjęciu: Robert Pasut

W marcu Robert Pasut pokazał, że bardzo poważnie podchodzi do swoich popisowych stroll. Lider grupy Abstra w swoim debiucie na Fame MMA 13 szybko wykończył Jakuba „Japczana” Piotrowicza (więcej TUTAJ). Co więcej, „Sutonator” zrobił takie present, że dostał nawet specjalną nagrodę za swój występ (więcej TUTAJ).

Długo trzeba było czekać na ogłoszenie nowej gwiazdy największej polskiej federacji freak fightów. Przez długi czas wydawało się, że wszystko wynikało z oczekiwania na dostępność Daniela Majewskiego. Popularny influencer, mimo zapowiedzi zawrotnej kariery w MMA, zmienił zdanie i najprawdopodobniej nawet nie zadebiutuje.

Dlatego Pasut musiał poczekać na nowego rywala. Najwyraźniej udało im się go znaleźć i został ogłoszony kolejnym graczem Fame MMA 16. Na razie nie wiadomo, z kim popularny YouTuber zmierzy się w Arenie Gliwice.

Gala Fame MMA 16 odbędzie się 5 listopada. W walce wieczoru zmierzą się Marcin Dubiel i Mateusz „Tromba” Trąbka. Na gali pojawią się także Patryk „Bandura” Bandurski i Dawid „Dzinold” Rzeznik.

Zobacz też: Legenda MMA zakończyła karierę
Zobacz też: Znamy pełną kartę gali MMA Assault 4

ZOBACZ WIDEO: Mocne słowa. Sędzia wyjaśnił, dlaczego Janikowski – Breese przerwał walkę

Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania.

Czy Robert Pasut jest obecnie największą gwiazdą Fame MMA?

zagłosuj jeśli chcesz zobaczyć wyniki

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.