Ważne spotkanie Artura Szpilki. „Coś tłustego się szykuje”

Artur Szpilka ma już na swoim koncie dwa zwycięstwa w MMA i niewykluczone, że niedługo fani ponownie zobaczą go w klatce. Wiadomo, o jakie gale KSW chodzi.

Robert Czykiel

Artur Szpilka

WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Artur Szpilka

Kariera Artura Szpilki w MMA jest na razie idealna. Były bokser w swoim debiucie na gali KSW 71 pokonał Siergieja Radczenkę przez techniczny nokaut. Ostatnio oglądaliśmy go w Excessive League, gdzie wygrał z Denisem Załęckim, który podczas pojedynku doznał poważnej kontuzji.

“Szpila” zaczyna się rozkręcać i ma apetyt na więcej. Wygląda na to, że kolejna walka już niedługo. Prawdopodobnie mówił o tym podczas spotkania z Martinem Lewandowskim, który chwalił się tym na Twitterze.

„Coś wielkiego jest w drodze” – przyznał 33-latek.

ZOBACZ WIDEO: Mocne słowa. Sędzia wyjaśnił, dlaczego Janikowski – Breese przerwał walkę

Imię przeciwnika wciąż pozostaje tajemnicą. Jednak “Tremendous Specific” zdecydował, że “Szpilę” prawdopodobnie zobaczymy na gali KSW w grudniu lub styczniu.

W tej chwili były bokser ma inne zmartwienie. Od jakiegoś czasu ma problemy zdrowotne. Konkretnie o plecy i boleśnie walczył w Excessive League 4.

„Mam przepuklinę w trzecim kręgu, stąd ból”. Uciska nerw kulszowy i to wszystko. Na szczęście to tylko przepuklina, więc bardzo się z tego cieszę. Nic bardzo poważnego, da się to zrobić bez operacji, ale muszę to odbudować – mówi w “SE”.

“Stare demony powróciły.” Szpilka znów została porwana >>
“To nie jest mój świat.” Szpilka zabrał głos po walce >>

Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania.

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.