Weronika Centka jest siatkarką Developres Rzeszów

Weronika Centka w nadchodzącym sezonie będzie reprezentować barwy Developres Rzeszów. Środkowa przeniesie się do Podpromie z Groty Budowlanych Łódź.

Sezon 2021/2022 był dla Centki dość nietypowy. Rozpoczęła ją w drużynie Energa MKS Kalisz, a zakończyła w Budowlane, zajmując czwarte miejsce w rozgrywkach Ligi TAURON. Na konto łódzkiej drużyny dodała 188 punktów (w tym 11 z serwisem i 62 z blokiem).

ZOBACZ TAKŻE: Tsimafei Zhukouski nowym zawodnikiem PSG Stali Nysa

Od dawna mówi się, że centrum będzie miało kolejny ruch iw środę ten scenariusz stał się faktem. 22-latek, występujący już w reprezentacji Polski, dołączył do ekipy Stephane Antigi. Klub poinformował o tym w ciekawy sposób, do którego kibice już się przyzwyczaili.

Siatkarka wykorzystała do prezentacji numer „Babes” z filmu „Boys Do not Cry”. „Trzeba odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie, co chcesz robić w życiu, a potem zacząć to robić. Ja chcę grać w siatkówkę” – powiedział Centka.

Nie ma jeszcze oficjalnych informacji, jak długo będzie obowiązywał kontrakt siatkarza z wicemistrzem Polski.

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.