„Weź się w garść, weź się w garść”. Amerykanin ma urazę do świąt

W internetowym wydaniu magazynu “Sports activities Illustrated” doszło do bezwzględnego ataku na Igę Świątek, informuje “Tremendous Specific”.

Piotr Bobakowski

Iga Świątek

WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: Iga Świątek

Iga Świątek, która w przyszłym tygodniu wystąpi na Wielkim Szlemie Wimbledon (27 czerwca – 10 lipca), może pochwalić się niesamowitą serią wygranych meczów. 21-latek z Raszyna wygrał 35 meczów z rzędu i przykuwa uwagę całego tenisowego świata.

Obecny lider rankingu WTA jest lubiany w społeczności. Tym bardziej zaskakujący jest więc atak na Polkę, który niedawno miał miejsce na łamach si.com, internetowej wersji popularnego magazynu „Sports activities Illustrated”.

Jak pisze “Tremendous Specific”, jeden z amerykańskich fanów tenisa skrytykował Świątek za jej zachowanie podczas obsługi rywalek.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewspport: co się tam wydarzyło? Szalone sceny po meczu Polaków!

“Już krzyczę na Igę Świątek:” Ogarnij się “. Musi przestać podnosić rakietę/rękę, gdy jej rywalka zaserwuje lub zostanie Justine Henin swojego pokolenia. Tak, może zdobyć wiele tytułów, ale WSZYSCY będą przeciwko niej – napisał (cytat dla sport.se.pl) użytkownik portalu “Twój Przyjaciel w DC”.

Na krytykę dwukrotnego zwycięzcy Rolanda Garrosa odpowiedział słynny amerykański dziennikarz Jon Wertheim.

Umieściłbym to w kategorii nawyków Rafaela Nadala i Novaka Djokovica kopiącego piłkę przed podaniem. Irytujące. Szkoda, że ​​tego nie zrobili. Ale to nie jest niehonorowe. Poza tym są tak wysportowani i znani z truthful play, że trudno się na nich oburzać”. – podsumował ekspert od tenisa.

Patrzeć:
Robert Radwański ostrzega Igę Świątek. Tego musi unikać lider rankingu
Nadal przegrał z Polakiem. “Bardzo zły”

Oglądaj mecze Igi Świątek na CANAL+ i na canalplus.com

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.