„Wiesz, że Lewandowski nie przyjeżdża do Barcelony?” Ironia przegranego

W marcu 2021 Freix przegrał wybory na prezydenta z Joanna Lapotra. Zdobył najmniej głosów spośród trzech kandydatów. Oczywiście dzisiaj jest w opozycji do Laporty i nowego kierownictwa klubu. I dlaczego drwi z ich działań?

Barcelona próbuje odbudować zespół latem tego roku. Laporta porozumiała się już z trzema nowymi zawodnikami: obrońcami Andreas Christensen oraz Cesar Azpilicueta z Chelsea i pomocnikiem Francek Kessié z Mediolanu. Z kolejnymi transferami jest downside, chociaż socjos zgodzili się sprzedać część aktywów klubu, aby szefowie Barcy pozyskali pieniądze dla nowych graczy.

Żaden z powyższych trzech nie jest uważany za kluczowego gracza dla przyszłości Barcelony. Wszyscy przyjdą za darmo, bo w ich dotychczasowych miejscach pracy skończyły się umowy.

Szefowie klubów z Camp Nou nie ukrywają, że dążą również do gwiazd związanych z innymi, często bogatszymi klubami. O Robercie Lewandowskim, którego kontrakt z Bayernem kończy się dopiero w czerwcu 2023 roku. Laporta też chce stopera Kounde z Sewilli, skrzydłowy Rafinha z Leeds i pomocnika Bernardo Silva z Manchesteru Metropolis. Wszystkie kosztowałyby dziesiątki milionów euro odszkodowania. Freixa uważa, że ​​Laporta „sprzedaje” fanom Barcelony złudzenia co do zatrudniania tych graczy, ale tak naprawdę nie ma na to szans. Stąd jego ironiczny wpis w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ:

Czy Robert Lewandowski okaże się panem swojego losu?

Lewandowskiego do Barcelony? Komentarze Franciszka Smuda

Bayern wysłał sygnał do Lewandowskiego. Mają downside


Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.