Willa z basenem i … “pokojem zabaw”. Ronaldo odpoczywa w takim luksusie

Cristiano Ronaldo obecnie jest na Majorce ze swoim partnerem Georgina Rodriguez i dzieci – Cristiano Junior, Eva, Mateo, Alana Martina i Bella Esmeralda. Gwiazda futbolu zadbała o to, aby jego bliscy mogli odpocząć w luksusie. Jak donosi „Bild”, Ronaldo zatrudnił ogromnego na dziesięć dni willa „Castell de Manresa” u podnóża pasma górskiego Serra de Tramuntana.

Wyjątkowy dzień w domu gwiazdy futbolu. To była impreza z pompą

Według informacji niemieckich dziennikarzy w luksusowym obiekcie mieszczą się m.in prywatny siłownia, jacuzzi, basen, boisko do siatkówki plażowej, miniboisko do piłki nożnej, a także znajduje się w piwnicy pokój erotyczny. W zeszłym roku w tej samej willi Sergio Ramos został z rodziną.

Angielskie media donoszą, że piłkarz jest włączony Na wakacje zabrał również swój jacht o wartości 6,4 mln euro. Azimut Grande ma być zakotwiczony w na południowy zachód od wyspy. Co więcej, Ronaldo przewiózł na Majorkę dwa swoje samochody – Bugatti Veyron i SUV Mercedesa.

Rodzina i bliscy Cristiano Ronaldo na Majorce świętowali także urodziny jego najstarszego syna, Cristiano Junior. 12-latek poszedł w ślady ojca i jest teraz znany jako piłkarz dziecięcej drużyny Manchester United.

Odpoczywa też w Hiszpanii kapitan reprezentacji Polski. Robert Lewandowski wraz z ukochaną i dziećmi spędzają czas we własnej willi na Majorce. Trener health udostępnił zdjęcia z wakacji i oznajmiła, że ​​nawet podczas odpoczynku ma czas na regularne treningi.

Warta fortunę Ronaldo nie wchodziła w grę. Gwiazdy nie było w samochodzie


INTERIA.PL

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.