Wimbledon w Interii Sport. Śledź z nami mecze Polaków w słynnym turnieju!

Rywalizacja na Australian Open i Roland Garros już za nami – z kolei przed nami kolejne wielkoszlemowe potyczki w tym sezonie, gdyż Wimbledon. Impreza sportowa, tradycyjnie rozgrywana na kortach trawiastych, rozpocznie się dokładnie 27 czerwca i potrwa do 10 lipca.

Aż 12 reprezentantów naszego kraju wystartuje w londyńskich rozgrywkach, w tym singlowych i deblowych – będzie siedmioro tenisistek (Maja Chwalińska, Magdalena Fręch, Katarzyna Kawa, Magda Linette, Katarzyna Piter, Alicja Rosolska i Iga Świątek) i pięciu tenisistów (Hubert HurkaczŁukasz Kubot, Kamil Majchrzak, Szymon Walków, Jan Zieliński).

Będzie więc ktoś, za kogo będziemy trzymać kciuki – a nie zapominajmy, że oprócz „Biało-Czerwonych” będziemy zachwyceni grą tenisową z całego świata. Interia Sport będzie na miejscu, aby przekazywać swoim czytelnikom najświeższe informacje z Wimbledon – dosłownie!

Nasz specjalny wysłannik będzie stał na posterunku w stolicy Wielkiej Brytanii Tomasz Mucha, które dostarczy nam informacji z pierwszej ręki o naszych reprezentantach i ich postępach w zawodach. Ale to nie wszystko, bo nasz tenisista pojawi się w studiu Polsatu, które będzie transmitować rozgrywki, Olgierda Kwiatkowskiego.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo skróty wideo z licznych meczów, a także materiały prezentujące najciekawsze mecze i wydarzenia z kortów. Jeśli ktoś nie jest w stanie śledzić transmisji telewizyjnej na żywo z zawodów Wimbledonu, nic straconego – na naszej stronie znajdzie też relacje tekstowe, a po zakończeniu spotkań przeczyta obszerne podsumowania poszczególnych bitew.

Nie zabraknie emocji – a także solidnej dawki tenisowych nowości na sport.interia.pl!

Wimbledon będzie transmitowany na antenach sportowych Polsatu. Mecze Świątek, Hurkacza i innych komentować będą m.in. Dawid Olejniczak i Marcin Muras.

Szczegółowy plan Transmisja Wimbledonu 2022 będzie dostępny na stronie Polsatsport.pl. Mecze Świątek i Hurkacza na Wimbledonie można oglądać w najwyższej jakości w telewizji na antenach sportowych Polsatu, w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem platformy Polsat Field Go.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.