Włochy – Anglia. Gdzie oglądać na żywo? Transmisja telewizyjna i strumień on-line

Obie WłosiCo Angielski nie można zaliczyć do udanych występów w Liga narodów. Anglia nie zdołała jeszcze wygrać, a Włochom udało się to zrobić tylko raz. Spotkanie Włochów i Anglików zapowiada się niezwykle emocjonująco. Kto zdobędzie niezwykle cenne trzy punkty w kontekście utrzymania się w Dywizji A Ligi Narodów?

Transmisja meczu Włochy – Anglia w telewizji Polsat Sport oraz w Internecie w Polsat Field Go. Sędzią meczu Włochy – Anglia będzie Hiszpan Jesús Gil Manzano. Włosi w Lidze Narodów 2022/23 zdobyli pięć punktów i zajmują trzecie miejsce w tabeli, za Niemcami o „jeden punkt” i Węgrami o dwa punkty. Jest na ostatnim miejscu Angliaktóry zdobył tylko dwa punkty.

W pierwszej grze pomiędzy Anglia oraz Włochy kibice nie oglądali bramek. Wcześniej taka sytuacja miała miejsce dziesięć lat wcześniej – podczas ćwierćfinału Euro 2012, w którym Włosi ostatecznie po rzutach karnych byli na czele. Angielski nie wygrał z Włochy w ostatnich pięciu spotkaniach. Anglia po raz ostatni pokonała Włochy 15 sierpnia 2012 roku (2-1).

Wyniki reprezentacji Włoch w Lidze Narodów 2022/23:

Niemcy – Włochy 5-2

Anglia – Włochy 0-0

Włochy – Węgry 2-1

Włochy – Niemcy 1-1

Wyniki reprezentacji Anglii w Lidze Narodów 2022/23:

Anglia – Węgry 0-4

Anglia – Włochy 0-0

Niemcy – Anglia 1-1

Węgry – Anglia 1-0

Włodzimierz Lubański odsłonił piękny mural z własnym wizerunkiem

Transmisja na żywo meczu Włochy – Anglia w V kolejce Ligi Narodów w telewizji Polsat Sport. Spotkanie Włochy – Anglia można również oglądać on-line na żywo Polsat Field Go. Starcie Włochów z Brytyjczykami można oglądać także na urządzeniach mobilnych. Raport i wynik meczu Włochy – Anglia na sport.interia.pl.

Kiedy i o której godzinie rozpocznie się mecz pomiędzy Włochami a Anglią w Lidze Narodów? Piątek 23 września o godz. 20.45 Transmisja telewizyjna Włochy – Anglia: Polsat Sport. Gdzie obejrzeć transmisję on-line na żywo ze spotkania Włochów i Anglików? Polsat Field Go. Raport i wynik: sport.interia.pl.


INTERIA.PL





Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.