Włoski dziennikarz uderza Zielińskiego. Zaskakujące słowa o Pole Soccer

Włoski dziennikarz Adriano Bacconi mówił o obecnej drużynie SSC Napoli w programie “Marte Sport Dwell” w radiu “Radio Marte”. W jego słowach można było wyczuć podziw dla obecnej formy zespołu z Neapolu, ale jednocześnie brak przekonania do umiejętności Piotra Zielińskiego.

Obejrzyj wideo
Piłkarz, który zawsze grał dla Michniewicza, nie pojedzie na mundial? „Może być drawback”

Nie znaliśmy Mourinho z tej strony. Wystąpił w teledysku słynnego rapera [WIDEO]

Bacconi chwali formę Napoli

Drużyna z Neapolu jest, obok Atalanty, jedynym klubem Serie A, który do tej pory nie poniósł porażki ligowej. – Napoli również w zeszłym roku spisało się bardzo dobrze. Teraz będziemy musieli poczekać, aby sprawdzić, czy nadąża za obecnymi oczekiwaniami. Mam wrażenie, że ta drużyna ma dziś większą wiarę w swoje możliwości i silną chęć wygrywania – powiedział Bacconi.

Włoski dziennikarz zauważył, jak bardzo zespół zmienił się w ostatnich miesiącach. Napoli musiało całkowicie zerwać ze spuścizną Maurizio Sarriego i na dobre pozbyć się graczy, którzy reprezentowali ten cykl. Dziś Spalletti uwolnił psychicznie zawodników, którzy mogą wziąć na siebie odpowiedzialność za losy zespołu – dodał.

Dziennikarza nie może przekonać Zieliński

Mimo to Bacconi widział drawback u jednego gracza. Dokładniej chodzi o rolę, jaką w klubie pełni pomocnik reprezentacji Polski. – Piotr Zieliński jest tym, który mnie nie przekonuje. Dla mnie nadal wygląda jak hybryda. Nie jest ani atakującym pomocnikiem, ani środkowym i oferuje mniejszy wkład w fazie defensywnej niż jego koledzy z drużyny, powiedział Bacconi.

Z drugiej strony dziennikarz pochwalił innego piłkarza. – Mario Rui wyrósł z wcześniejszych przekonań i stał się jednym z bohaterów drużyny. Gra, którą wcześniej przegapił. Napoli to zespół, któremu udaje się dominować, nawet jeśli w praktyce nie dominuje. Potrafi grać jak z Milanem, pozostawiając rywalom inicjatywę i jednocześnie skupiając się na obronie – komentował.

Dziennikarz ujawnił, jak Bayern podchodzi do Harry'ego Kane'a.  Kontakt i prośbaDziennikarz ujawnił, jak Bayern podchodzi do Harry’ego Kane’a. Kontakt i prośba

Piotr Zieliński bardzo dobrze wkroczył w nowy sezon. W Serie A zagrał do tej pory siedem meczów, strzelił jednego gola i zaliczył trzy asysty. Dodatkowo w dwóch meczach Ligi Mistrzów jego bilans to dwie bramki i jedna asysta.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.