Wokół Lecha Poznań nie dzieje się dobrze. Apel kibiców i reakcja klubu

Te bezpłatne bilety są dostępne dla wszystkich posiadaczy biletów. Jak pisał klub z Poznania: „Wsparcie 12. zawodnika jest dla nas niezwykle ważne, dlatego odpowiadając na apel kibiców Kolejorza, informujemy, że każdy posiadacz biletu otrzyma od nas darmowy bilet na rewanż z Vikingurem Reykjavikiem.”. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

Kibice Lecha Poznań wystosowali już apel w sprawie cen tych biletów. Napisali mocno: „Od Ciebie zależy ile i czy w ogóle nas potrzebujesz”. Kibice pisali apel do Lecha Poznań, w którym czytamy: „Wiele razy czytaliśmy i analizowaliśmy ceny biletów na ten mecz. słowa ponownie), a gra zawodników odchodzi – bądźmy szczerzy – BARDZO DUŻO DO ŻYCZENIA (i jeszcze raz!).Dlatego uprzejmie prosimy Klub o przyznanie darmowych biletów na ten mecz dla wszystkich posiadaczy karnetów.”

W tym apelu pojawia się sugestia, że ​​fani nie chcą żadnych akcji promocyjnych typu „bilet za pół ceny na pierwszy, drugi lub szesnasty raz na mecz”, ale po prostu darmowe bilety dla posiadaczy karnetów. Ma to zapewnić Lechowi wsparcie jak największej liczby kibiców i nieco zrekompensować mu to, co robi w sezonie, w którym broni mistrzostwa.

CZYTAJ TAKŻE: Lech Poznań prawie wie, z kim zagra dalej. Tak długo, jak się rozwija

Lech zareagował i zaoferował darmowe bilety dla przechodniów, ale niektórzy kibice Kolejorza wietrzą w tym akcję i spisek. Nie brakuje też tego, że jest to rodzaj umowy Lecha z niektórymi kibicami, na mocy której najpierw piszą apel, a Lech na nią odpowiada, a wszystko wygląda na skłanianie się Kolejorza do opinii publicznej.

Takie tezy pokazują, jak okropna jest obecnie atmosfera w Poznaniu. Lech jest ostatni w tabeli (zagrał mniej meczów, mecz z Miedzą Legnica został przełożony z powodu pucharów), odpadł z Ligi Mistrzów po przegranym 1:5 z Karabachem Agdamem, ostatecznie przegrał w walce o Ligę Konferencyjną z Vikungur Reykjavik 0-1.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.