Wściekły Ronaldo opuścił stadion przed końcem meczu. To wyraźny sygnał

Coraz więcej mówi się o pragnieniu Cristiano Ronaldo opuszczenia Manchesteru United. Ze względu na problemy rodzinne Portugalczyk nie trenował ze swoim zespołem. W okresie przygotowawczym nie grał też żadnych gier sparingowych. W niedzielę po raz pierwszy od 7 maja pojawił się w koszulce Czerwonych Diabłów.

Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki rozpoczął grę z Rayo Vallecano w składzie podstawowym. Jego gra wykazała jednak pewien brak kondycji. W przerwie Erik ten Hag postanowił zdjąć Ronaldo z boiska, co wyraźnie nie spodobało się zawodnikowi. Wściekły opuścił Previous Trafford przed ostatnim gwizdkiem.

Amad Diallo, który zastąpił utytułowanego napastnika, wszedł na listę strzelców już po trzech minutach na polu gry. Manchester ostatecznie zremisował 1-1.

***

Jego wzrok pogarszał się z dnia na dzień. Najpierw w jednym oku. Zajęcia na hali, piłka uderzona w twarz i Michał Globisz był w szpitalu. Później widoczność w drugim oku przygasła. Mimo to na trybunach gdyńskiego stadionu wciąż można spotkać zasłużonego młodzieżowego trenera i wychowawcę – przyjeżdża na mecze, a koledzy opowiadają mu, co dzieje się na boisku. W „X-ray” opiekun złotych medalistów mistrzostw Europy sprzed lat opowiada o nauce nowego życia i ustawieniu głowy pod takim kątem, by na przystanku był widoczny numer nadjeżdżającego trolejbusu.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.