Wspaniała gra w meczu gwiazd. Publiczność wstała ze swoich miejsc

Roger Federer jest jednogłośnie uważany za jednego z najwybitniejszych tenisistów wszechczasów. Niestety w ostatnich latach miał do czynienia z kontuzjami, które na dobre przerwały jego wielką karierę. Swój ostatni mecz w turnieju ATP rozegrał w 2021 roku, podczas Wimbledonu. Hubert Hurkacz pokonał go w półfinale.

Piątkowy mecz deblowy w ramach pokazu Kubek Lavera będzie to pożegnanie ze Szwajcarami. Z tego powodu impreza cieszy się ogromną popularnością. Zanim kibice zdążyli się ekscytować meczem deblowym z gwiazdą, pojawili się na korcie Andy Murray i Alex de Minaur.

Ta dwójka stworzyła świetne present, pełne błyskotliwych wymian. Po jednym z nich, w pierwszym secie, z wynikiem 3:2 dla rywala, Brytyjczyk pokazał genialną grę, po której publiczność wpadła w euforię. Fani wstali ze swoich miejsc, by oklaskiwać kunszt asa.

Pożegnalną grę Rogera Federera można śledzić „na żywo” w Interii. Relacja rozpocznie się około godziny 22:00.


INTERIA.PL

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.