Wspaniałe wieści o Wilfredo Leona

Wilfredo Leon po zakończeniu sezonu klubowego przeszedł operację kolana, a następnie rozpoczął rehabilitację. W piątek gospodarz po raz pierwszy dołączył do reprezentacji Polski na zgrupowaniu w Spale.

Jakuba Fordonia

Wilfredo Leon

WP SportoweFakty / Monika Pliś / Na zdjęciu: Wilfredo Leon

Rekonwalescencja po operacji trwała ponad dwa miesiące. Tym razem Wilfredo Leon powrócił do treningów po kontuzji. Nie można jednak powiedzieć, że jest w pełni zdrowy.

– Ukończyłam już rehabilitację. Ruch kolana jest w porządku. Nie czuję bólu, co jest dla mnie bardzo ważne, bo koniec minionego sezonu to nieustanna walka z nim. Wróciłem do treningu siatkówki, do skoków. Trenuję z fizjoterapeutą. Rogerio przyjechał do mnie specjalnie z Brazylii, teraz mieszka w Warszawie i codziennie do mnie przychodzi – mówił Leon o swoim obecnym stanie zdrowia w rozmowie z WP SportoweFakty (wszystko do przeczytania TUTAJ).

W piątek gospodarz zamieścił na Instagramie zdjęcie, z którego wynika, że ​​po raz pierwszy w tym sezonie pojawił się na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

ZOBACZ WIDEO: Messi ciężko pracuje na początku sezonu, a żona?! Te zdjęcia to ewenement

“Prawie dwa miesiące po operacji wróciłem. Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do kadry narodowej” – podpisało zdjęcie ze Spały Leon.

Załączone zdjęcie pokazuje, że obecnie jeden z najlepszych siatkarzy na świecie może tylko oglądać treningi swoich kolegów z drużyny. On sam nadal ma indywidualny program zajęć.

Czy zobaczymy Leona na nadchodzących mistrzostwach świata? Wielu Polaków z pewnością zadaje sobie to pytanie, ale w tej chwili nikt nie jest w stanie na nie odpowiedzieć. Z pewnością jego koledzy z drużyny będą mogli liczyć na jego wsparcie, nawet jeśli nie będzie to bezpośrednio na boisku.

Przeczytaj także:
Brazylijska gwiazda nie zagra na mundialu. Wielka strata „Canarinhos”
Gwiazda powraca do gry. USA wzmocnione przed mundialem

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.