Wymowne zachowanie Cristiano Ronaldo. Nawet nie czekał. Piłka nożna

Zeszłego lata Cristiano Ronaldo przeniósł się do Manchesteru United z Juventusu. W ubiegłym sezonie rozegrał łącznie 38 meczów, w których strzelił 24 gole i zaliczył trzy asysty. Ostatnio dużo mówi się o przyszłości Portugalczyków. Zawodnik ma być niezadowolony z postawy klubu, który nie awansował do Ligi Mistrzów. Mówi się, że z tego powodu zamierza opuścić zespół.

Obejrzyj wideo
Fani na dachach magazynów i domów, Boniek na balkonie. Tak Widzew wstał po upadku

Cristiano Ronaldo opuścił stadion przed końcem meczu

Cristiano Ronaldo niedawno wrócił do Manchesteru, aby porozmawiać z aktywistami o swojej przyszłości. Fani mogli się nieco uspokoić, gdy trener reprezentacji Anglii Erik ten Hag ogłosił, że Portugalczycy dołączą do przedsezonowych przygotowań i zagrają w niedzielnym towarzyskim meczu z Rayo Vallecano.

Bezsilność Lewandowskiego. Tomaszewski sędziuje. „Jest na krawędzi psychicznej”

Tak się stało, ale Ronaldo nie spisał się dobrze i opuścił boisko po zaledwie 45 minutach. Mecz zakończył się remisem 1-1. Co więcej, sportowiec podgrzał atmosferę. Napastnik nie miał zamiaru oglądać dalszej gry kolegów i opuścił stadion przed końcem meczu. Zachowanie Portugalczyka po raz kolejny stawia pod znakiem zapytania jego przyszłość.

W tej chwili najbardziej mówi się, że Ronaldo może wrócić do Sportingu Lizbona, gdzie zaczynał karierę. Według The Athletic, agent piłkarza odbył już pierwsze rozmowy z działaczami klubu. Problemy finansowe mogą stanowić przeszkodę w sprowadzeniu napastnika. Sporting nie jest obecnie w stanie zagwarantować Ronaldo wystarczająco wysokich zarobków. Ponadto trener klubu Ruben Amorim również ma wątpliwości co do tego transferu. Wygląda więc na to, że saga z udziałem Cristiano Ronaldo może trwać do końca okienka transferowego.

Więcej tego typu treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zamieszanie związane z przyszłością napastnika z pewnością nie pomaga drużynie, która wkracza w sezon Premier League. Manchester United zmierzy się u siebie z Brighton w pierwszej kolejce. Mecz zaplanowany jest na 7 sierpnia o godzinie 15:00.

Michał KarbownikNiemcy piszą o Michałie Karbowniku. Potwierdzają. “Wielki expertise”

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.