Xiaomi zaprezentuje oczekiwane okulary? Może dzisiaj

Xiaomi w zeszłym roku zaprezentowało prototyp swoich inteligentnych okularów. Okazuje się, że w końcu mogą pojawić się w sprzedaży.

Xiaomi zaprezentowane we wrześniu prototyp własnych inteligentnych okularów. Niestety, jak to bywa z prototypami, mannequin nie trafił do masowej produkcji. Nie oznacza to jednak, że chiński producent zapomniał o swoim modelu. Już dzisiaj Xiaomi zaprezentuje prawdopodobnie inteligentne okulary.

Xiaomi zaprezentuje swoje inteligentne okulary

Nie zabraknie typowych rzeczy takich jak odbieranie telefonów lub fotografowanie. Należy tutaj zaznaczyć, że wszystkie kluczowe informacje będą wyraźnie wyświetlane na obiektywie, w tym powiadomienia ze smartfona, nawigacja czy podgląd zdjęć podczas fotografowania.

Xiaomi również chciało zapewnić usługi tłumaczące. Okulary mają być w stanie nie tylko tłumaczyć z jednego języka na drugi, ale także szybko zamieniać mowę na tekst. Może to pomóc osobom z wadami słuchu.

Więcej dowiemy się pewnie dzisiaj. Przynajmniej jeśli najnowsze wiadomości okażą się prawdziwe.

Patrzeć: MIUI 14: oto wiadomości, które pojawią się w smartfonach Xiaomi

Patrzeć: Xiaomi szykuje MIUI 14. Debiut może być tuż za rogiem

Źródło zdjęcia: Xiaomi (prototyp z września)

Źródło tekstu: ithome through gizchina

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.