Zamierza uciec z Polski. „Rozerwał” umowę wysyłając e-mail

Amerykański rozgrywający nie pojawił się w Katowicach na początku przygotowań do sezonu 2022/2023. GKS Katowice poinformował o szokującym zachowaniu siatkarki.

„20 maja 2022 agent Micaha Ma poinformował GKS Katowice o chęci rozwiązania kontraktu Zawodnika, obejmującego sezon 2022/2023. Mimo trudnego momentu na rynku transferowym i braku dostępnych alternatyw, Klub rozpoczął rozmowy z Zawodnikiem do rozwiązania umowy za obopólnym porozumieniem. zgodził się na ofertę Klubu, z kolei GKS Katowice nie mógł przyjąć propozycji Zawodnika, co naraziłoby Klub na poważne straty finansowe, sportowe i wizerunkowe.W związku z tym Klub poinformował Zawodnika że umowa na sezon 2022/2023 pozostaje w mocy” – napisał GKS Katowice.

Micah Ma’a uważał, że zerwał kontrakt z klubem, wysyłając e-mail. “31 maja 2022 r. Micah Ma’a poinformował mailowo GKS Katowice, że wypowiada umowę” z powodu nieuzasadnionego zachowania klubu. „GKS GieKSa Katowice SA oświadczyła Zawodnikowi, że rozwiązanie umowy nie ma skutków prawnych i umowa zawarta 1 sierpnia 2021 r. pozostaje w mocy” – czytamy na stronie katowickiego klubu.

Zawodnik nie odpowiedział na żadne wezwanie do stawienia się na trening. W związku z tym klub wszczął procedury dyscyplinarne.

***

– Najpierw piłkarz, potem celebryta – mówi o sobie. Nie „chodzi po ścianach”, nie zwraca na siebie uwagi mediów. Interesują go media, choć niekoniecznie w kontekście sportowym. Łukasz Kadziewicz wypytuje go o karierę piłkarską, a Jarosław Bieniuk odpowiada, co dał mu sport, co wziął i czy czuł się spełniony zawodowo. – W piłce nożnej pułap jest tak wysoki, że trudno powiedzieć – jestem zadowolony – przyznaje. Przyznaje, że na jego karierę duży wpływ miało jego życie prywatne. Pozytywne? Negatywne? Pokazuje też, czego brakowało jego pokoleniu, by sięgnąć po więcej w piłce nożnej i jakie może mieć to połączenie… z Unią Europejską.

http://websites.libsyn.com/406103/bieniuk-yem-jak-robot

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.