Żandarmeria rumuńska złapała dwa węże na stanowiskach służbowych…

We wtorek rumuńscy żandarmi złapali dużego węża przed wejściem do budynku szpitala w mieście Galach na wschodzie kraju. To już drugi gad złapany w zeszłym tygodniu w rumuńskiej placówce zdrowia.

Wtorkową akcję żandarmów, którzy we wtorek po południu złapali węża, poprzedziły zdjęcia gada wykonane przez personel szpitala i pacjentów, które wkrótce trafiły do ​​Internetu.

Na filmie zamieszczonym w serwisie Information widać, że gad miał ponad 2 metry długości i według portalu, gdy przybyli specjaliści od łapania węży, „był dość zdenerwowany”.

We wtorkowym komunikacie żandarmi nie powiedzieli, czy zwierzę jest trujące i czy stanowi zagrożenie dla ludzi. Wyjaśniła tylko, że po złapaniu został wypuszczony na wolność w zalesionym obszarze nad pobliską rzeką Seret.

Bukareszteński portal Ziare przypomniał, że polowanie na węże na terenie szpitala to drugi przypadek ostatnich dni w Rumunii. Przypomniał, że tydzień temu w szpitalu miejskim w Bals na południu kraju żandarmi złapali prawie półmetrowego gada. Zwierzę pełzało jednym ze szpitalnych korytarzy. (PAPKA)

Zat / IU /

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.