Zapadła decyzja w sprawie meczu Widzew – Lechia

W Łodzi padało od ponad 24 godzin. Deszcz spowodował awarię włazów i zalanie pomieszczeń na tym stadionie, w tym szatni. Nowo ułożona murawa również stała się bardzo nasycona. Rano Widzew przyznał, że mecz jest zagrożony.

Od tego czasu trwa walka o wypompowanie wody z zalanych pomieszczeń. Pogoda też trochę się poprawiła i szanse na mecz zaczęły rosnąć. “Robimy wszystko, aby mecz odbył się w jak najlepszych warunkach. MAKiS pomaga, strażacy pomagają. Będziemy Was informować.” – napisał Michał Rydz, wiceprezes klubu.

Na. 14:42 Canal Plus Sport potwierdził, że spotkanie się odbędzie. “Mecz Widzew – Lechia odbędzie się dziś zgodnie z planem o godzinie 20.00” – poinformował Michał Kołodziejczyk, dyrektor Canal Plus Sport.

To pierwszy od ośmiu lat mecz Ekstraklasy na stadionie Widzewa.


INTERIA.PL

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.