Zapadła decyzja w sprawie Skorupskiego. Klub oficjalnie ogłosił Soccer

Bramkarz polskiej drużyny świetnie czuje się we Włoszech, gdzie gra od dziewięciu lat. Od tego czasu Skorupskiemu udało się zbudować dla siebie uznaną markę, dzięki rozegraniu 211 meczów w Serie A, a także regularnym, dobrym występom w bramce drużyny z Bolonii.

Obejrzyj wideo
Tymoteusz Puchacz wyjaśnia hejterom. “Pogarsza się”

Piłkarz Malmo FF nie był na własnym ślubie, ponieważ zmieniał kluby. “Mój brat mnie zastąpił”

Łukasz Skorupski na dłuższy pobyt w Bolonii

Łukasz Skorupski od kilku lat regularnie gra na boiskach Serie A. W minionym sezonie był numerem jeden w bramce drużyny z Bolonii, a jego dobry występ sprawił, że klub nagrodził go nowym kontraktem, który zapewni mu pozostanie w drużynie przez trzy kolejne lata.

“Bologna FC 1909 informuje, że uzgodnił z bramkarzem Łukaszem Skorupskim kontrakt do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia do 30 czerwca 2026 roku” – napisano na stronie klubu.

Dziewięć lat Skorupskiego we Włoszech

Łukasz Skorupski wyjechał do Włoch w 2013 roku, następnie kibicował AS Roma. Po dwóch latach został wypożyczony do Empoli na dwa sezony, po czym na rok wrócił do klubu ze stolicy kraju. W 2018 roku za dziewięć milionów euro przeniósł się do Bolonii, gdzie koncertuje do dziś.

Joanna LaportaNa razie nie ma szans na rejestrację Lewandowskiego. La Liga odmówiła Barcelony

Skorupski jest uczniem Górnika Zabrze, w którego barwach zadebiutował w Ekstraklasie iz którego przeniósł się do AS Roma. Ma za sobą także siedem meczów dla reprezentacji Polski. Zagrał w nim po raz pierwszy prawie 10 lat temu dla menadżera Waldemara Fornalika. W ostatnich miesiącach ustabilizował swoją pozycję na drugim miejscu w hierarchii Czesława Michniewicza, dzięki czemu ma bardzo duże szanse na wyjazd na tegoroczne mistrzostwa świata w Katarze.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.