Zaskakująca porażka Liverpoolu. Niesamowite tłumaczenie Juergena Kloppa – Premier League – Sport Wprost

Liverpool prowadzony przez Juergena Kloppa miał słaby początek nowego sezonu Premier League. The Reds – ku swemu wielkiemu zaskoczeniu – stracili punkty w pierwszej rundzie. Wicemistrzowie Anglii zremisowali tylko 2:2 z Fulham. Oczywiście to dopiero początek, ale podopieczni niemieckiego trenera z pewnością mają czego żałować. Zwłaszcza, że ​​w ostatnich latach nawet jedno „oko” zadecydowało o losach mistrzowskiego tytułu.

Nieoczekiwana porażka Liverpoolu. Absurdalne tłumaczenie Juergena Klopp

Przybysz z Londynu otworzył wynik tego meczu w 32. minucie. Aleksandar Mitrović wszedł na listę strzelców. W drugiej części spotkania strzelił po raz drugi gola, udowadniając, że nadal jest w świetnej formie. Bramki dla Liverpoolu strzelili Darwin Nunez i niezawodny Mohamed Salah.

Juergen Klopp zabrał głos po meczu. Niemiec nie był usatysfakcjonowany postawą swoich piłkarzy, ale jego tłumaczenia nieszczęścia brzmiały absurdalnie. – Najlepszy po tym meczu jest wynik. Gra była naprawdę zła. Jak to się stało? Nastawienie nie było właściwe od samego początku. Próbowaliśmy zareagować po 15 minutach. Boisko było suche. To bardzo trudne – powiedział cytowany przez BT Sport. Takie wymówki są trudne do zrozumienia. W końcu zawodnicy obu drużyn mieli dokładnie takie identical warunki do gry.

Czerwoni nie będą mieli wkrótce możliwości rehabilitacji. Kolejny mecz zostanie rozegrany w poniedziałek 15 sierpnia. Wtedy zmierzą się z Crystal Palace, który przegrał z Arsenalem (0:2). Mecz zostanie rozegrany w Liverpoolu.


Przeczytaj także:
Świetnie prowadzony przez Natalię Kaczmarek. Nikt nie biegał tak szybko od 46 lat

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.