„Zawsze mam dość snu”. Włodarczyk przemawiał po operacji

Anita Włodarczyk ma za sobą trudne czasy. Polka doznała kontuzji mięśnia i musiała przejść operację. W mediach społecznościowych podzieliła się swoimi uczuciami po pierwszym tygodniu zdrowienia.

Dawid Franek

Anita Włodarczyk

Getty Pictures / Na zdjęciu: Anita Włodarczyk

Dwa tygodnie temu Anita Włodarczyk doznała kontuzji podczas pościgu za złodziejem. Ta próbowała ukraść jej samochód. Cudzoziemka włamała się do pojazdu naszego sportowca, ale się nie poddała. Zabrała go i przekazała policji.

Już wtedy było wiadomo, że kontuzja mięśnia była na tyle poważna, że ​​Włodarczyk nie mógł wystartować w mistrzostwach Polski. Później okazało się, że młocarnia zerwała mięsień, co było równoznaczne z operacją i zakończeniem zawodów w bieżącym sezonie.

Trzykrotny złoty medalista olimpijski przemawiał w mediach społecznościowych. Nasza mistrzyni pokazała, że ​​dobry humor jej nie opuszcza.

“Pierwszy tydzień rekonwalescencji za mną. Zmęczenie po zabiegu, cały czas spałam, optymizmu i uśmiechu nie brakuje. Drodzy przyjaciele, dziękuję za słowa wsparcia, które stale od Was otrzymuję Walczymy dalej” – napisała Anita Włodarczyk na swoim profilu na Instagramie.

Przeczytaj także:
Polska ma kolejny wielki expertise?! Idzie śladem Nowickiego i Fajdka

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewspsport: szła pod kosz i nagle… Coś niesamowitego!

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.