Zdjęcie Marceliny Ziętek to sensacja. Accomplice Piotra Żyły kusi w bikini

Ukochany Piotr Żyła wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Marcelina Ziętek opublikowała w Internecie zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy i reakcji w mediach społecznościowych.

ŁW

Marcelina Ziętek

Instagram / Na zdjęciu: Marcelina Ziętek

“Witaj lato. Życzymy sobie dużo słońca” – napisała na Instagramie Marcelina Ziętek (pisownia oryginalna – przyp. crimson.). Jak przystało na wpis o lecie, nie mogło zabraknąć fotografii w odpowiednich ubraniach.

Ziętek założył krótkie czerwone bikini, które rozgrzało komentatorów do czerwoności. Accomplice Piotra Żyły pozował do zdjęcia w basenie. Publish jest bardzo popularny.

„Najlepiej niech tak będzie przez cały rok”, „tremendous seksowna i taka dziewczęca”, „wyglądasz bosko”, „piękne ciało” – piszą internauci w komentarzach, a to tylko niektóre z komplementów, jakie rzuca aktorka .

Kilka tygodni temu krążyły pogłoski, że skoczek rozstał się z gwiazdą serialu „19+”, ale obaj potwierdzili, że to nieprawda. Świetnie się bawili na ślubie Jakuba Wolnego i widać było, że wszystko im idzie dobrze.

Przeczytaj także:
Radomiak przyprowadził zawodnika Liverpoolu
Wielki switch Bayernu potwierdzony!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewspsport: takie sceny widzimy bardzo rzadko. Co tam się działo!

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.