Zła wiadomość dla Lewandowskiego. Joshua Zirkzee na celowniku kilku klubów

Zaczęło się kilka dni temu, kiedy stało się prawie pewne, że Ajax Amsterdam sprzeda swojego najlepszego napastnika – Sebastiena Hallera – Borussii Dortmund. Sprawa została już sfinalizowana i była to pierwsza zła wiadomość dla polskiego napastnika. Czemu? Bo Haller był wysoko na liście życzeń Bayernu Monachium na wypadek odejścia Lewandowskiego do FC Barcelona.

Teraz jednak dla Polaka przyszła kolejna zła wiadomość, a mianowicie zainteresowanie Joshuą Zirkzee. Napastnik Bayernu ostatni rok spędził na wypożyczeniu w Anderlechcie Bruksela. Tam spisał się tak dobrze (15 bramek w 32 meczach), że zaczęły się nim interesować silne europejskie kluby. Według Sport1 wśród nich jest… Ajax, który szuka zastępcy Hallera.

Sprzedaż Zirkzee (miał wrócić do Bayernu latem) jeszcze bardziej ograniczy pole manewru mistrzów Niemiec w ofensywie. Bayern wybrał się na polowanie w Ajaksie i zdobył dwa talenty: Ryana Gravenberche i Noussairi Mazraoui. teraz to Holendrzy chcą korzystać z zasobów Bayernu”- donosi Sport1.

Zdobycie Zirkzee może być o wiele łatwiejsze niż już jego umowa kończy się za rok. Ponadto – jak podają niemieckie media – 21-letni Holender nie ma w Bawarii bardzo wysokich notowań.

W Bayernie nie wiążą z nim wielkich nadzieipomimo tego, że bardzo dobrze radził sobie na wypożyczeniu z Anderlechtu”, mówi Sport1.

Rozwój sytuacji w Bayernie śledzi Robert Lewandowski z… Majorki, a dokładniej ze swojej willi, którą tam kupił. W mediach społecznościowych „Lewy” i jego żony fani szukają najnowszych informacji o napastniku Bayernu. Ci z Barcelony oczywiście widzą go już w Katalonii.

Jednak władze Bayernu Spodziewają się Polaka na trening 12 lipca.


Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.